Neler Yeni

Bu Sistem Üzer mi? (Sipariş verdim)

By_dgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Mehmet doğan
3 gün önce sipariş verdim şuan montaj aşamasında sanırım 3-4 güne elimde olacak ama neredeyse her parçasını beğenmeyen birileri çıktı. (Ventus olmamış , ramlar kötü , psu yetersiz , anakart kötü , kasayı kötü seçmişsin , işlemci fazla olmuş vs.) Böyle olunca insan kötü hissediyor acaba yanlış mı yaptım o kadar para vererek diye. Sistem toplam 50.448 tuttu ama şuan almaya kalksam 55 bini görüyor doların bir kaç gündür yükselmesi sebebiyle. Sistem ;

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,851
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
PSU da ne varmış. Jeneratör mü takmak lazımmış :dd

Yasovvi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ege akçakaya
3 gün önce sipariş verdim şuan montaj aşamasında sanırım 3-4 güne elimde olacak ama neredeyse her parçasını beğenmeyen birileri çıktı. (Ventus olmamış , ramlar kötü , psu yetersiz , anakart kötü , kasayı kötü seçmişsin , işlemci fazla olmuş vs.) Böyle olunca insan kötü hissediyor acaba yanlış mı yaptım o kadar para vererek diye. Sistem toplam 50.448 tuttu ama şuan almaya kalksam 55 bini görüyor doların bir kaç gündür yükselmesi sebebiyle. Sistem ;

Reis anakart biraz düşük ama çok bir farkı olucağını sanmıyorum. Güle güle kullan. Güzel sistem toplamışın :)

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,751
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932

Ventus başınızı ağrıtabilir keşke almadan sorsaydınız

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Güzel sistem.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,851
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
Steam
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Ama kasa konunda hakları var. Önü mesh kasa gerçekten ısıya 5-6 derece etki ediyor.

By_dgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Mehmet doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu anda alınabilecek en iyi sistemi almışsınız, çekemeyen insanların eleştirdiğini düşünüyorum. Zaten sipariş vermişsiniz güle güle kullanın.
Teşekkür ederim sistemi alırken çok mutluydum ama yorumlardan sonra burukluk oluştu gelince üzmez inşallah diye. Yorumu görünce yüzüm güldü tekrar :)

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,851
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
Steam
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Teşekkür ederim sistemi alırken çok mutluydum ama yorumlardan sonra burukluk oluştu gelince üzmez inşallah diye. Yorumu görünce yüzüm güldü tekrar :)
Montaj aşamasındaysa, firmayı arayıp kasayı değiştirip değiştirmiceklerini sor bence.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,751
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
O kesinlikle çekememiş ,
biraz eksiklikler var ama burukluk yapacak kadar büyük değiller

By_dgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Mehmet doğan
Reis anakart biraz düşük ama çok bir farkı olucağını sanmıyorum. Güle güle kullan. Güzel sistem toplamışın :)
Çok anlayan biri olmadığım için o konuda seçim yapamadım ama kullandırmayacak kadar sorun olmayacaksa idare edecekse yeterli benim için. Teşekkür ederim

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Güle güle kullanın hocam zaten baya üst sistem.
Hayırlı Uğurlu olsun .
Siz de artık Rambo olabilirsiniz.

Top Bottom