Arama sonuçları: *

1. emirhan1234

Göz numaralarım nasıl?

Herkese merhabalar ben geçtiğimiz cuma günü göz doktoruna gittim ve sonuçlarım böyle geldi 1.00 olan gözümde 0.50 astigmatta var bunun ikisi toplayıp 1.50 mi oluyor yoksa miyop 1.00 astigmat 0.50 şeklinde ayrı ayrı mı oluyor bilemedim msü ye gireceğim için sormak istedim ve gözlük takıyorum...
  2. emirhan1234

Göz derecesini nasıl düşürebilirim?

Herkese merhabalar sağ 1.50 ve 0.50 astigmat sol 1.25 çıktı. fakat hergün egzersiz yapmayı düşünüyorum destekleyenlerde var desteklemeyenlerde bilemedim. sizce bu videodaki bütün egzersizleri yapsam gözüm az da olsa ilerlemesi durur ve düşme olur mu yardımcı olabilirseniz sevinirim :D
  3. emirhan1234

göz bozulması var mıdır?

Herkese merhabalar muayene olmaya gideceğim msü ye girmek istiyorum. fakat bi türlü emin olamadım internetteki tüm testleri yaptım hiç bir sıkıntı yaşamadım fakat ya bozulduysa ya astigmatım ya miyopum varsa diye endişeliyim yardımcı olabilirseniz sevinirim :D
  4. emirhan1234

Omega 3 uyku açar mı?

Herkese merhabalar bende amwayin 90'lı kapsül omega 3 mevcut fakat yatmadan önce içeceğim de uykumu açar mı ve ne zaman tüketmem uygun olur yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar
  5. emirhan1234

protein tozu aldım da böyle olması normal mi?

Herkese merhabalar tiktokta gördüm topraklanma olunca direkt çöpe döküyorlar benimki de böyle sanırsam daha dün açtım ve hiç kullanmadım bütün kısımlara dokunduğumda yumuşak ve dağılıyor bi sıkıntı olmuş mudur?
  6. emirhan1234

Kan testi olmaktan korkuyorum (kısacası iğneden ve hastaneden)

Herkese merhabalar ben grip oldum fakat hastaneye gitmem gerek ailem götürecek korktuğum için de şuan gidemiyorum hastaneye girdiğimde korkuyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar
  7. emirhan1234

diş eti çekilmesini nasıl önlerim?

Herkese merhabalar benim dişlerimde diş eti çekilmesi mevcut ne yaparsam bunu durdurabilirim ve nasıl eski haline döndürebilirim neredeyse 3-4 senedir böyle morelimi bozuyor yardımcı olabilirseniz sevinirim saygılar
  8. emirhan1234

Kan tahlilinden korkma sorunu

Herkese merhabalar grip olduğum için hastaneye gideceğiz fakat kan tahlili yapılmasından korkuyorum küçükken bayıldığım için kan beni tutuyor ne yapabilirim normal iğne yerine plastik iğne ve yatarak yaptırsam nasıl olur yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  9. emirhan1234

yulaf ile ne karıştırabilirim?

herkese merhabalar lifalifin yulaf ezmesini aldım da bunu içecek gibi tüketmek istiyorum pudingli muz ceviz ve fıstık katmak istedim sizce nasıl olur ve başka ne ekleyebilirim mikser ile karıştıracağım yardımcı olabilirseniz sevinirim :D
  10. emirhan1234

Günde kaç GR protein almam gerekir?

Herkese merhabalar haftada elimden geldiğince 5-6 gün spora gidiyorum parça parça çalışıyorum.76kilo 192 boy ve 16 yaşındayım günde ne kadar gram protein vb. almam gerekiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim :D
  11. emirhan1234

2 sene sonra msü ye gireceğim tavsiyeler?

herkese merhabalar benim boy 1.92 kilo 75 sizce hava harp okuluna girebilir miyim?
  12. emirhan1234

Yulaf ezmesi yedikten sonra aşırı susama?

Herkese merhabalar ben spor yapmak için ilk defa yulaf ezmesi yedim bir çay bardağı ı yulafı süt dolu kaseye döküp yedim fakat sporda 1.5 litreyi içtim ve aşırı susama ve terleme yaptı endişelenmeye başladım su zehirlenmesi veya hasta olmuş olabilir miyim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  13. emirhan1234

göbeği ve yağları nasıl eritebilirim?

herkese merhabalar ben 3 aydır spora gidiyorum fakat hala göbeğim ve biraz da yağlarım var bunları nasıl eritebilirim? 76kiloyum ve 1.92 boyum var yardımcı olabilirseniz sevinirim:D
  14. emirhan1234

hava harp okuluna girmek istiyorum ama sağlık göz mülakatından korkuyorum

herkese merhabalar ben hava harp okuluna gitmek istiyorum fakat göz mülakatından korkuyorum 11. sınıfa geçiyorum fakat nedensizce korkuyorum geçemeyeceğim için çok uzağı göremiyorum ama gerektiği gibi görebiliyorum sıknıtı olmuyor ilerleyen günlerde göz randevusu alacağız da ne yapmam gerekiyor?
  15. emirhan1234

Sizce kaslarına bir şey olmuş mudur?

Herkese merhabalar ben fitnesse başladım fakat bilmeden üç gündür kol çalışıyorum hocaya sordum çok abartırsan gelişmez ezilir dedi sağ dirsek kolumda bi tık kıpırtadınca ağrıyor sizce bir şey olmuş mudur yarın bacak çalışacağım
  16. emirhan1234

masturbasyon yapmak vücuta olumsuz etkisi var mı ?

herkese merhabalar çok yapmanın ne gibi zararları vardır yardımcı olabilirseniz sevinirim :D
  17. emirhan1234

sizce korona mıdır ?

herkese merhabalar annemin tat koku alıyor ve ateşi yok sadece burnu akıyor paniklediğim için buraya konu açma gereği duydum elim ayağım titriyor korkudan sizce korona mıdır yarın test yaptırmaya gidecekler
  18. emirhan1234

spor salonuna başlamak istiyorum ?

herkese merhabalar yaşım 15 spor salonuna gitmek istiyorum da 85 kiloyum yaşıma göre çok olduğunu düşünüyorum gitsem kilo verir kas yaparmıyım yardımcı olabilirseniz sevinirim :D
  19. emirhan1234

aşı olmaktan korkuyorum

herkese merhabalar benim yaşım 15 fakat aşı olmaktan korkuyorum ne yapmam lazım olmak zorundayım bu arada yardımcı olabilirseniz sevinirim :D
  20. emirhan1234

Nasıl Kilo Verebilirim?

herkese merhabalar kilom 85 yaşım 15 nasıl kilo verebilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim göbeğimde var.
Top Bottom