Arama sonuçları: *

1. DxReadTR

Epic Games oyun yüklü ama gözükmüyor

Normalde fifa yüklü olmasına rağmen yukarıdaki yüklü seçeneğinde gözükmüyor diyeceksinizki başlat gözüküyor işte fifanın anticheatı yüzünden kariyer modu için gerekli olan cheat table açılmıyor live editor diye bir şey ile açıyorum oyunu yüklü olarak görmediği için açmıyor bunun bir çözümü var mı?
  2. DxReadTR

Bilgisayarım iyi ama çok yavaş

RX 580 8GB Ryzen 5 1600af sistemim var ama pc çok yavaş hani öyle böyle değil roblox bile açılmadan çöküyor driver güncelledim yok inanılmaz yavaş ney bunun sorunu 8gb ramim var ayrıca
  3. DxReadTR

Minecraft launcher açılmıyor

Minecraft launcher geçen gün kendiliğinden görev çubuğundan silindi oyunu açmaya çalıştım olmadı biraz zaman sonra uygulama açılamıyor microsoft storea gidin yeniden yükle diyorum oyna diyorum aynı hata hesabım orjinal ve xbox game pass ile oynamıyorum mcyi tamamen satın aldım bunun çözümü ne
  4. DxReadTR

Opera GX kapattıktan sonra tekrar açılmıyor

2 gündür opera gx açılmıyor açmam için sürekli yeniden kurmam lazım her defasında yani pc yi açtım opera yı tekrar kurdum oyuna geçtim tekrar kurdum ve sürekli hesapların gitmesi canıma tak ettirdi ne bunun çözümü ?
  5. DxReadTR

Xbox oturum açma ekranın açılmaması Çözümü

Yaklaşık yarım saat önce açtığım konuya cevap gelmemesinden ötürü çözümü başka yerlerden bulmaya çalıştım ve sorunumu çözdüm gün olursa sizde aynı sıkıntıya düşerseniz diye bu edindiğim bilgileri rehber şeklinde yayınlamaya karar verdim : İlk adım : Hizmetlerden Xbox ile ilgili her şeyi açmak...
  6. DxReadTR

Xbox Oturum açamama .

Xbox uygulamasında oturum açamıyorum oturum aç yerine tıkladığım zaman karşıma hiçbir şey gelmiyor bunun çözümü nedir
  7. DxReadTR

Pc im iyi ama minecraftta kasıyor

Minecraft 1.8.9 da çok oyunculu modunda aldığım fps 60ı geçmiyor Sürekli drop yiyorum 60fps de nadiren çıkıyor akıcı oynayabildiğim an 10 saniye falandır RX 580 8gb Ve ryzen 5 1600af kullanıyorum sebebini bilen varmı
  8. DxReadTR

Format sonrasi bilgisayar kasıyor

Okula gitmeden az pc takılayım dedim saat geldi işte bilgisayarı kapattım tekrar açtım mavi ekran verdi ondan sonra ne zaman açsam mavi ekran vermeye devam etti bende format attım ilk formatta düzelmedi sonra bende 2. Formatı attım bu sefer düzeldi ama mesela video izliyorum imleç 2 saniyeliğine...
  9. DxReadTR

PC boşta ama işlemci kullanımı %100?

Normalde bişey olmuyordu fifa 22 giriyim dedim kasıyordu kapattım oyunu görev yöneticisine girdim durum bu 1600af kullanıyorum
  10. DxReadTR

Bilgisayarım iyi ama oyun içi takılmalar yaşıyorum

Bilgisayar bir kaç gündür oyunlarda takılıyor her oyunda takılsada en çok GTA 5 de ve Forza 4 de takılıyor ama belli bi saniyesi var örneğin gta da geçtiğim zaman kasıyor ama aynı yerden bi daha aynı şekilde geçtiğimde kasma yok onun ilerisinde var sistemim RX 580 8gb Ryzen 5 1600AF 8gb ram
  11. DxReadTR

Frekans değerimi düşük ?

Arkadaşlar yeni bi ram satın almak istiyorum fakat frenkanzı bilmediğim için dedimki cpu z den bakayım dedim oda ne ilk şoku işlemci kısmında aldım eskiden isim yerinde Ryzen 5 1600af yazıyordu şimdi sadece Ryzen 5 diyor sonra rame geçeyim dedim o ne lan 1496 falan yazıyor dedim ne oluyor bune...
  12. DxReadTR

Termal macun değiştirmek fps artırımı

Arkadaşlar şimdi ben pcye macun değiştireceğim simdi eskiden ben hypixelde fpsim 200 den aşağı düşmezdi simdi havaya bakarken 30 fps görüyorum oda nadiren neyse iste kasa boşta 56 derece falan oluyor neyse sorumuza geçelim termal.macun fps artırımı bide sadece minecraftta oluyor onur hiçbir...
  13. DxReadTR

Pcim boşta bile ısınıyor

Youtubedan video izlerken bile 60 derece bilgisayar neden böyle
  14. DxReadTR

İngilizcesi olan bakabilirmi

Ya dersteydim kamerayı takmaya çalışıyordum fakat bi anda pc çöktü sonra tekrar başlattım karşıma fotoğrafta belirtiğim şey çıktı
  15. DxReadTR

Malwarebytes "Threat Scan Results" Ekranından Sonra Ne Yapmalıyım?

Alttaki ekranda kaldım ne yapacağım şu aşamada
  16. DxReadTR

Format atınca otomatik windows kurulumu geliyor

Soru yukarda
  17. DxReadTR

Format atsam virüs gidermi

Yaklaşık 8 saatdir tarama yapıyorum 7 tane virüs çıkdı ama daha devam ediyor pcde garanti virüs var yani format atsam düzelirmi
  18. DxReadTR

PCimde benden izinsiz mining yapılıyor olabilirmi ?

Evet olabilir şöyle anlatıyım Ben pc ilk aldığımda fall guys ultra ayarlarda ısınmıyordu fakat şimdi oyun lowda 83 derecelere geliyor fena ısınıyor bunda başka bişey var hiçbir oyunu oynayamıyorum format atsam düzelirmi bu
  19. DxReadTR

Laptop neden donar ?

2. El bir laptop aldım okul için arada bir oyun oynamak için neyse işte ilk gün aldım minecraft girdim sıkıntı yoktu fakat durum Fall Guysa gelince oyun çöküyor sadece oyun değil laptop donuyor ama bi sebebten sesler geliyor ve asıl bilgisayarımda denedim haraketde edebiliyorum ama bi sebebten...
  20. DxReadTR

MSI after burner FPS nerden açılır

Bunları ne ile açıyoruz dediğim zaman MSI AFTER BURNER dediniz sıkıntı yok ama nerden açıcağım
Top Bottom