Arama sonuçları: *

1. Dearreis

Çözüldü✓ Sizce hangisi alınmalı ?

11900 + Msi Mag Z590 Torpedo > 6k Vs 5800x + asus rog strix B550-e > 6k 1620582704 @crazyreign @Leade @RevDeisDou. @kandes22 @banxtre @Vesemir
  2. Dearreis

Çözüldü✓ Silverstone CPL03 1 to 4 ARGB Çoklayıcı

Arkadaşlar bu argb çoklayıcı nasıldır, kullanışlı mıdır ? Sadece anakartta argb portunun bulunması yeterli midir ?
  3. Dearreis

Ölü piksel sorunu ile ilgili

Arkadaşlar selam. Monitör üreticileri monitörü ürettikten sonra ölü piksel testi yapmıyorlar mı ? Neden forumda kaliteli monitör firmalarının ölü piksel sorunları var ?
  4. Dearreis

Kasa fanı ile ilgili yardım lütfen

Selam arkadaşlar. Kasamın önündeki 2 fanın yanlış bağlantı sonucu motorunu yaktım. Bu fandan 2 adet almayı planlıyorum. https://www.teknobiyotik.com/akasa-viper-14cm-pwm-yuksek-performansli-110cfm-kasa-fani.html#!prettyPhoto Kasam MSI mag forge 100m (Öne 2 adet 140mm fan desteği var)...
  5. Dearreis

Twitch veya Youtube'de 60 FPS sorunu

Arkadaşlar selam, twitch veya youtube'da 1080 veya 2K/4K video izliyorum sorunsuz bir şekilde. Ama ne zaman 720p60fps ya da 1080p60fps kalitesine alsam arada video yavaşlıyor. Tam olarak donma gibi değil, ağır çekimde izliyorum sadece. Bu durum pek hoşuma gitmiyor. Nasıl çözebilirim ? 1601398213 +++
  6. Dearreis

Yardımcı olabilir misiniz ?

Kasamın önündeki rgb fanların rgbsi yanıyor fakat çalışmıyor. Çalışıp çalışmadığını başka nasıl kontrol edebilirim ?
  7. Dearreis

Sistemi topladim ama calistiramadim

Sevgili arkadaslar merhaba iyi aksamlar. Bugun parcalari tamamlayinca sistemi toplmaya başladım ancak calistiramadim. Goruntulu olarak sormak istediklerim var herhangi bir platform olabilir numara istemiyorum Yardimci olabilecek varsa kontor yardimi yapabilirim goruntulu olarak yardima ihtiyacım...
  8. Dearreis

(PC'den Duman cikti) Lutfen yardım

Beyler kasam msi mag forge 100m Guc baglantilarimi yaptim şu gordugunuz kontrolcuye Kasanin onundeki fanlarin da 4 pinli baglantisini kontrolcuyle yaptim Daha sonra sistemi calistirdim bi anda ondeki 2 fandan duman çıktı. Gordugum anda kapattim ufledim sondurdum. Nerede yanlislik yaptim? Cok...
Top Bottom