Arama sonuçları: *

1. ProfessionWolf

Öneri Rdr 2 Güvenilir Türkçe Yama Önerisi

rdr 2 türkçe oynamak istiyorum ama yamadan virüs bulaşacak diye korkuyorum gerçekten temiz ve güvenilir yama var mı acaba
  2. ProfessionWolf

Cs2 sunucularından virüs bulaşabilir mi ?

arada burdan arkadaşlarla vs atıyoruz ama merakımdan soruyorum burdan virüs bulaşabilir mi güvenli midir ? https://cs2.org.tr/
  3. ProfessionWolf

DLSS ve Frame Generation Fps Oyunlarında Gecikmeyi Arttırır mı ?

frame generation kullanmak istiyorum fakat gecikmeyi arttırdığını söylüyorlar warzone oynuyorum ve fps e büyük katkısı oluyor ama gecikme yapıyorsa açmayacağım
  4. ProfessionWolf

Yardım Dcs World Gamepad İle Oynanır mı ?

oyunu oynamayı çok istiyorum ama simülasyon ağırlıklı gamepad ile rahat oynanabilir mi ?
  5. ProfessionWolf

Warzone Oynayanlar Eklesin

hep tek oynamaktan sıkıldım oyunda tek başıma olunca çok tırsak oynuyorum oynayan arkadaşlar eklerse takım oluşturup oynayabiliriz her zaman ses açamayabilirim ama oyundan kopmam steam: ProfessionWolf
  6. ProfessionWolf

Yardım Microsoft Flight Simülatör İndirme Çok Yavaş

sabadan beri iniyor 17gb kaldı ama çok sinir bozucu bunu düzeltmenin bir yolu yok mu acaba internetim 100mbps olmasına rağmen aşırı yavaş indiriyor
  7. ProfessionWolf

Öneri FPS tarzı oyun Önerisi

grafikleri güzel sıkmayacak bir fps oyunu önerir misiniz warzone oynuyordum ama oyun çöp oldu warzone tarzı olursa güzel olur bf2042 oynuyordum şuan oyun nasıl hala oynanır mı
  8. ProfessionWolf

Öneri Warzone Tarzı Fps Oyunu Önerisi

dostlarım rainbow six warzone battlefield tarzında bir oyun istiyorum eskiden warzone oynuyordum deli gibi ama oyun çöp olmuş diyorlar o yüzden yükleyesim yok önerilerinizi bekliyorum
  9. ProfessionWolf

Yardım RDR2 Fps yüksek ama görüntü akıcı değil

arkadaşlar ultrada dlss kalite modunda 100fps alıyorum fakat görüntü sanki 55fps miş gibi ayarlarda yanlış bir şey mi yapıyorum acaba vsynıc açınca da düzelmiyor
  10. ProfessionWolf

Yardım War Thunder Tank için Hangi Ülkeden başlamalıyım ?

arkadaşlar tank çok az oynadım ve şuan hangi ülkenin tankı daha iyi aşırı detaya girmeden anlatırsanız sevinirim
  11. ProfessionWolf

Öneri Online/Hikayeli Fps Oyunu Önerisi

dostlarım bu zamana kadar hep warzone oynuyordum ama oyun çöp oldu malum acayip fps drop var bana warzone tarzında veya operasyon tarzı oyun önerir misiniz fps oynayan arkadaşlar beni ekleyebilir isterse hep tek oynuyorum (R6 Bf42 Squad Ready Or Not oynadım önermeyin bunları dostlar)
  12. ProfessionWolf

Öneri War Thunder Hakkında Sorularım Var

oyuna başlayalı 2 gün oluyor daha önce de oynamıştım ama şimdi ciddi şekilde başladım steam yorumlarında rus araçlarının daha güçlü olduğu filan söylemişler bu yüzden rus uçaklarıyla başladım daha 3 tane uçak açabildim oyunu çok iyi bilenler bana taktik verebilir mi acaba hangisiyle ilerlesem...
  13. ProfessionWolf

Öneri Klavye İle Oynanabilen Uçak Oyunu Önerisi

hangi uçak simülatörü oyununu klavye ile oynayabilirim arkadaşlar öneriniz var mı ?
  14. ProfessionWolf

Yardım Bir Oyunu Sildikten Sonra Kalıntıları Nasıl Silinir ?

arkadaşlar bugün gta 5 sildim tekrar yükleyeceğim fakat bilgisayarımda hala oyunla alakalı bi dosya kalmış mı nasıl bulup silebilirim lütfen 3. parti yazılım önermeyin
  15. ProfessionWolf

Öneri Warzone Oynanır mı Oyun ne durumda ?

oyun şuanda ne durumda arkadaşlar 2 aydır oynamadım yüklesem mi diye düşünüyorum fps dropları hala var mı ?
  16. ProfessionWolf

Öneri F/P 1TB M2 Ssd Önerisi

dostlarım şuanki laptopumda kullandığım ssd biraz yavaş ve yetmiyor açıkçası yeni ssd alıp eskisini çıkarmayı düşünüyorum kronik sorunu olmayan ve okuma yazma hızı yüksek bir ssd önerir misiniz ?
  17. ProfessionWolf

Öneri Spiderman Virüssüz Güvenilir Yama Önerisi

arkadaşlar virüssüz güncel ve güvenilir yama önerebilir misiniz ?
  18. ProfessionWolf

Yardım Forza Horizon giriş yapamıyorum

arkadaşlar forzada bir profile giriş yapmadan devam edemezsiniz uyarısı alıyorum sürekli nasıl çözerim bunu
  19. ProfessionWolf

Yardım Kurduğum Yama Virüslü mü ?

arkadaşlar rdr 2 yaması arıyordum technopatta bir tane buldum indirdim yamayı yayınlayan arkadaş virüstotal skrounu atmış bir şey gözükmüyordu fakat ben dosyayı indirip virüstotalden baktığımda trojan virüsü gösteriyor doğru mu ?
  20. ProfessionWolf

RDR 2 virüssüz sorunsuz türkçe yama önerisi

dostlarım güncel ve virüssüz bir yama var mıdır güvenle indirebileceğim ?
Top Bottom