Neler Yeni

Yardım War Thunder Tank için Hangi Ülkeden başlamalıyım ?

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Buğra
arkadaşlar tank çok az oynadım ve şuan hangi ülkenin tankı daha iyi aşırı detaya girmeden anlatırsanız sevinirim

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
Arda Eren Aslan
Başlangıç için Sovyet daha iyi olur. Aktif olarak oynamıyorum oyunu ama hep böyleydi bu durum.

Retr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Retr0x
sovyet kasman daha iyi olur hızlı kasarsın ama pre araç ve pre hesap olmadan araç kasmak biraz uzun sürüyor haberin olsun

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
ismail
Bunun yerine World of tanks blitz oynuyorum ben. Diğer oyunlarında herhangi bir şey kasmak ömür törpüsü.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sovyet kasman daha iyi olur hızlı kasarsın ama pre araç ve pre hesap olmadan araç kasmak biraz uzun sürüyor haberin olsun
biliyorum hocam canım çıkıyor uçak açmak için çırpınıyorum resmen tanklarda da çırpınıcam artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun yerine World of tanks blitz oynuyorum ben. Diğer oyunlarında herhangi bir şey kasmak ömür törpüsü.
zevkli mi hocam onu da oynarım war thunder sırf hava savaşları güzel olduğu için oynuyorum

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
ismail
biliyorum hocam canım çıkıyor uçak açmak için çırpınıyorum resmen tanklarda da çırpınıcam artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

zevkli mi hocam onu da oynarım war thunder sırf hava savaşları güzel olduğu için oynuyorum
Yaani.Tank sevene zevkli tabi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,592
Üyeler
141,316
Son üye
Plastikap3
Top Bottom