Arama sonuçları: *

1. shiinacim

Modem Değerlerim çok kötü ne yapmalıyım?

Bu gün netspeed speed pro 75 vdsl paketini evime bağlattırdım kuruluma geldiler her şey güzel kurulum bitti gitti arkadaş bir değerlere bakiyim dedim modemde değerlerim baya kötü galiba 66 mbps vdsl altyapım var 75 mbps paket alıyorum ama şuan 20 30 arası hız alabiliyorum müşteri hizmetlerini...
  2. shiinacim

Yardım 2. Döneme giriş gününde servisi fesih etmek

Merhaba tam 1 yıl önce vodafone redbox aldım ve iğrençte bir hizmet aldım 2. yıla giriş döneminde sadece modem ücretini ödeyerek çıkabileceğim söylendi son gün haberim oldu bundan dün saat 18:00 civarı aradığımda bu gece saat 12 ye kadar e-devlet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz dediler...
  3. shiinacim

Yardım hangi iss yi tercih etmeliyim

netspeed şuan aklıma yattı gibi turknet çok zamlanmış gibi
  4. shiinacim

Vodafone Redbox Alıcakları vazgeçiricek önerenleri kızartıcak konu

Kısa ve öz Eklerde her şey gözüküyor alıcaklara önerim uzak kalmaları. 5 aydır kullanıyorum hiçbir zaman türkiye sunucularında 50 ms in altında görmedim (evet ss dekide türkiye sunucusu) arkada indirmeyi bırakın google bile açık değilken internet bu denli rezalet önerenlere hiçbirşey demek...
  5. shiinacim

Yardım 2 yıllık taahhüt cayma bedeli tamamen ücretsiz midir ?

Konu başlığındada belirttiğim gibi redbox üyeliğimi iptal ettirip farklı bir sağlayıcıya geçeceğim altyapı olmadığı için almıştık hukuki yollara illaki başvurmammı gerek çünkü bana 1600 TL cayma bedeli çıkarıyorlar :)
  6. shiinacim

Yardım Redbox Tan Türknet e geçiş

Merhabalar Yaklaşık 4 ay önce samsun-atakum dan samsun-çarşamba ya taşındım ve burada altyapı yoktu mecburiyetten Redbox a başvurdum ve 3 4 aydır kullanıyorum (15mbps limitsiz paketini) ancak 1 hafta önce gördümki altyapı çalışması var ondan sonraki birkaç gün içinde baktımki mahalleye fiber...
  7. shiinacim

Samsun-Çarşamba Bölgesi En iyi internet sağlayıcısı hangisidir?

Öncelikle Hepinize iyi forumlar arkadaşlar. Yakın zamanda samsun-atakum bölgesinden samsun-çarşamba bölgesine taşınacağım. Şu an aktif olarak turknet kullanıcısıyım fakat turknetin orada iyi hizmet vereceğinden emin değilim çünkü atakuma göre daha sıkıntılı bir bölge. tahmini olarak baktığım...
Top Bottom