Neler Yeni

Yardım Redbox Tan Türknet e geçiş

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
Merhabalar Yaklaşık 4 ay önce samsun-atakum dan samsun-çarşamba ya taşındım ve burada altyapı yoktu mecburiyetten Redbox a başvurdum ve 3 4 aydır kullanıyorum (15mbps limitsiz paketini)
ancak 1 hafta önce gördümki altyapı çalışması var ondan sonraki birkaç gün içinde baktımki mahalleye fiber çekilmiş 100mbps alabiliyorum türknetten şimdi ben türknete geçmeye çalışsam cayma bedelinin 120tl sini onlar karşılıyor geri kalanını benmi karşılıyorum ? veyahut 4.5G altyapısından Fiber altyapısına geçiriyorlarmı nasıl oluyor

Fireman37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Kadir Tuna Karasu
Kanka 120 TL sini onlar gerisini kendin karşılıyor turknet çok iyidir kullan gec

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
4.5G tarifelerin hepsindeki gibi 24ay
Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 52. Madde 4. fıkra: Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 52. Madde 4. fıkra: Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir
Ne yapmam gerekmekte mahkeme mahkeme uğraşamam bununla

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
Bu videoyu inceleyebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlar umarım.
vodafone yi arayıp tüketicinin Korunması Hakkında Kanun MADDE 52 4. Fıkra'sına göre tahütümü feshetmek istiyorum mu diyeceğim yani ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu videoyu inceleyebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlar umarım.
Cihazı taksitle veriyorlar birde sanırım böyle bir şey yapamam hala izliyorum videoyu ama

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
vodafone yi arayıp tüketicinin Korunması Hakkında Kanun MADDE 52 4. Fıkra'sına göre tahütümü feshetmek istiyorum mu diyeceğim yani ?
Sanırım bu tarz bir şey söylemeniz gerekiyor emin değilim. İlk başta feshetmek istediğinizi söylersiniz, sizden bedel isterlerse maddeyi söylersiniz. Eğer işlemleri gerçekleştirmezler ise sanırım tek çare tüketici mahkemesine başvurmak.

Cihazı taksitle veriyorlar birde sanırım böyle bir şey yapamam hala izliyorum videoyu ama
Siz cihaz mı aldınız tarifenize ek anlamadım?

shiinacim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Akın Cenikli
Sanırım bu tarz bir şey söylemeniz gerekiyor emin değilim. İlk başta feshetmek istediğinizi söylersiniz, sizden bedel isterlerse maddeyi söylersiniz. Eğer işlemleri gerçekleştirmezler ise sanırım tek çare tüketici mahkemesine başvurmak.

Siz cihaz mı aldınız tarifenize ek anlamadım?
tarifeye ek değildi yani internetle birlikte verdiler cihaz taksiti çıkarıyor tahüt hesaplarken

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Top Bottom