Arama sonuçları: *

1. Y

Sakal koparma sorunum var

beyler çenemdeki sakalları koparıyorum istemsiz bir şekilde. Seyreklik oluşuyor sakalımda ne yapmam lazım?
  2. Y

Vücudum ve saçlarım aşırı yağlı çözüm var mı ?

Beyler cildim saçlarım aşırı yağlı. Saçlarımı işe gitmeden her sabah yıkamak zorunda kalıyorum. Sabah yıkıyorum ertesi gün uyanıyorum saçlarım böyle suyla yıkamış gibi ıslak gibi yağ oluyor. Çözüm önerisi olan varmı?
  3. Y

Minoxil Forte %5 Kullanıp Deneyim Eden var mı?

Beyler saç sakal için kullanmak istiyorum kullanıp deneyim edenlerin yorumunu merak ediyorum işe yarıyor mu yaramıyor mu?
  4. Y

Sakal Çekme Hastalığından Kurtulmak İçin Taktik

Beyler çene sakalımı istemsiz çekip koparıyorum engel olamıyorum bir bakmışım elim çenemde. Taktik verecek var mı?
  5. Y

Minoxil Forte Kullanımı Sakal İçin

Beyler minoxil forteyi sakalı kesmeden kullansam olur mu zzaten seyrek sakal :)
  6. Y

Sakal çekme/koparma alışkanlığı

Beyler özellikle çene kısımdaki sakalları istemsizce çekip kopartıyorum seyreltiyorum bu durumu yaşayan var mı? Çözüm bulan bilen var mı?
  7. Y

Zoretanin Saç Dökülmesi

Beyler başlayalı 3 hafta oldu elimi saçıma atınca 1-2 tel gelmeye başladı. Devamlı olur mu yoksa ilacı bırakınca gider mi dökülme?
  8. Y

Çene Sakalı Çekme Hastalığı

Beyler istemsizce elim çenemdeki sakala gidiyor ve çekip yoluyorum sakalı bazı yerlerinde seyreklik başladı. Yaşayan var mı bu durumu?
  9. Y

Zoretanin Kullanan Deneyimi Olan Var mı?

Beyler cildiye doktoru zoretanin yazdı bugün eczaneden alıcam deneyimi olan var mı?
  10. Y

Sinüzitte Tat ve Koku Kaybı

Beyler sinüzit olan var mı tat ve koku gidiyor mu?
  11. Y

Sivilce İçin Önerileriniz

Sivilce için krem veya başka bir öneriniz var mı?
Top Bottom