Neler Yeni

Zoretanin Kullanan Deneyimi Olan Var mı?

yasinsuer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yasin SÜER
Beyler cildiye doktoru zoretanin yazdı bugün eczaneden alıcam deneyimi olan var mı?

abcdefg1234

80+ Silver
roaccutane ın muadili. 7 ay kullandım dudak kuruluğu ve bel ağrısından başka bi yan etkisi olmadı bana. 7 ay sonunda sivilcelerimde büyük azalma oldu.Keşke daha önceden kullansaydım dedim kendi kendime .

yasinsuer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yasin SÜER
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Test falan yapmadiysa alma kanka doktorlar bazen başından hemen salıyor ilaç hakkında bilgim yok ama tecrübem var
kan tahlili yaptı doktor baktı değerlerime sorun yok dedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

roaccutane ın muadili. 7 ay kullandım dudak kuruluğu ve bel ağrısından başka bi yan etkisi olmadı bana. 7 ay sonunda sivilcelerimde büyük azalma oldu.Keşke daha önceden kullansaydım dedim kendi kendime .
işe yarıyor dimi. Kaç ayda azalttı hatırlıyor musun?

abcdefg1234

80+ Silver
kan tahlili yaptı doktor baktı değerlerime sorun yok dedi.

işe yarıyor dimi. Kaç ayda azalttı hatırlıyor musun?
kan tahliline göre ilaç mg ını doktor belirliyor. Benim tedavim 7 ay sürdü, hatta randevu bulamamıştım 2 kere, yaklaşık 20 gün uzadı benim tedavim. Tahminimce 6-7 ay sürer seninki de

Son düzenleme:

yasinsuer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yasin SÜER
vücut ağırlığına göre ilaç mg ını doktor belirliyor. Benim tedavim 7 ay sürdü, hatta randevu bulamamıştım 2 kere, yaklaşık 20 gün uzadı benim tedavim. Tahminimce 6-7 ay sürer seninki de
Şuan ilacı bırakalı kaç ay/sene oldu? Şuan sivilce problemin var mı?

yasinsuer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yasin SÜER
Düzenli kullanıp çok yağlı yemekleri yemezsen,bir de abur cubur yemeyi bırakırsan olumlu sonuç alırsın.
kurutuyor diyorlar öyle basit bir kuruluk mu yoksa ciddi ciddi sıkıntı çıkaracak bir kuruluk mu acaba?

yasinsuer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yasin SÜER
1 seneyi geçti.Bende ufak izler kaldı ama sivilceler gecti tamamen. Ara sıra 1-2 tane sivilce çıkıyor sınav haftalarımda veya stresli dönemlerde.
eyvallah kral teşekkür ederim.

abcdefg1234

80+ Silver
kurutuyor diyorlar öyle basit bir kuruluk mu yoksa ciddi ciddi sıkıntı çıkaracak bir kuruluk mu acaba?
ciddi ciddi dudaklarım kurumuştu. Kupkuru oluyor,nemlendirmezsem bazen kanıyordu.

ciddi ciddi dudaklarım kurumuştu. Kupkuru oluyor,nemlendirmezsem bazen kanıyordu.
bir de dudak nemlendirici için kesinlikle blistex med plus öneririm. En iyi ve uzun nemlendiren bu nemlendiriciydi.

N0XI

80+ Bronze
1 sene civarı kullandım sivilcelerimin hepsi geçti şuanda yağlı beslensem bile çok nadir çıkar 1 hafta sürmez geçer . İlacı kullanırken bol bol su içmeni öneririm tedbirli kullanımında bir zarar görmezsin. kan tahlilini her ay düzenli verirsen zaten zarar veriyorsa anlaşılır direk ve doktorda keser ilacı.

yasinsuer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yasin SÜER
1 sene civarı kullandım sivilcelerimin hepsi geçti şuanda yağlı beslensem bile çok nadir çıkar 1 hafta sürmez geçer . İlacı kullanırken bol bol su içmeni öneririm tedbirli kullanımında bir zarar görmezsin. kan tahlilini her ay düzenli verirsen zaten zarar veriyorsa anlaşılır direk ve doktorda keser ilacı.
Etkisini kaç günde göstermeye başlıyor?

bir de dudak nemlendirici için kesinlikle blistex med plus öneririm. En iyi ve uzun nemlendiren bu nemlendiriciydi.
Etkisini kaç günde göstermeye başlıyor?

Top Bottom