Neler Yeni

Zoretanin Kullanan Deneyimi Olan Var mı?

abcdefg1234

80+ Silver
Etkisini kaç günde göstermeye başlıyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende dudak kuruluğu tedavi başladıktan 2-3 hafta sonra başladı.
Sivilcelerse 2. aydan sonra kurumaya başladı, 4. aydan itibaren de sayıları azaldı ve boyutları küçüldü.
Hapları eksiksiz ve düzenli içmeniz gerekiyor ve doktor söylemeden bırakmamalısınız yoksa olumlu sonuç elde edemeyebilirsiniz.

yasinsuer

80+ Bronze
Sivilcelerse 2. aydan sonra kurumaya başladı, 4. aydan itibaren de sayıları azaldı ve boyutları küçüldü.
Hapları eksiksiz ve düzenli içmeniz gerekiyor ve doktor söylemeden bırakmamalısınız yoksa olumlu sonuç elde edemeyebilirsiniz.
Kullanırken yiyeceklere dikkat ettin mi? Mesela ben ilaç öncesi az bir şey cips yesem bile ertesi günü çıkıyordu sivilce?

N0XI

80+ Bronze
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 hafta içinde dudaklarım kurumaya başlamıştı sivilcelerde 2 aya gözle görülür azalmaya başlamıştı ama kişiden kişiye değişiyo bu etkiler

volki24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Volkan Günaçtı
Ben yaklaşık 9 ay kullandım ilaç hakkında yüksek derece bilgim var zoretanin roacutan aknetrend ve aknegen gibi 4 çeşit muadili var en son bıraktığımda bu kadardı. Blistrexe sonuna kadar katılıyorum en kralı o zaten şaşma
Deneyimlere gelecek olursak dudak kuruluğu ve burun kanaması ile kalkıyordum yazın çok zor oluyor özellikle banyo olayı ve bolca su içmek gerekiyor.
Son olarak da before after fotomu seni daha çok motive edebilirim çünkü ben büyük sonuç aldım reklam yüzü olur musun diye teklifler geldi desem yeridir şuan evde değilim yarın before afteri atarım.

yasinsuer

80+ Bronze
Ben yaklaşık 9 ay kullandım ilaç hakkında yüksek derece bilgim var zoretanin roacutan aknetrend ve aknegen gibi 4 çeşit muadili var en son bıraktığımda bu kadardı. Blistrexe sonuna kadar katılıyorum en kralı o zaten şaşma
Deneyimlere gelecek olursak dudak kuruluğu ve burun kanaması ile kalkıyordum yazın çok zor oluyor özellikle banyo olayı ve bolca su içmek gerekiyor.
Son olarak da before after fotomu seni daha çok motive edebilirim çünkü ben büyük sonuç aldım reklam yüzü olur musun diye teklifler geldi desem yeridir şuan evde değilim yarın before afteri atarım.
Olur beklerim.

yasinsuer

80+ Bronze
hocam orda mısınız?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,286
Üyeler
157,055
Son üye
09Efebey
Top Bottom