Arama sonuçları: *

1. Fsburak

Tm icin en iyi lise turu

8. Sinifim, turkcem iyi matematigim ortalama sevideye fakat fenim berbat lisede tm yi secmek istiyorum ama fen liselerine giden abilerimden herkesin sayisalci oldugunu ve derslerin yogun oldugunu soylediler sizce anadolu lisesi tm icin en uygunu mudur ya da fen lisesinde de tm okunur mu...
  2. Fsburak

lgs puanında not ortalaması etki eder mi?

yazılı haftası başlıyor ve şu soruyu merak ediyorum 8. sınıf not ortalaması lgs puanıma, yüzdelik dilimime etki eder mi ederse ne kadarlık bi etkisi var?
  3. Fsburak

ingilizcemi kullanarak nasıl para kazanabilirim

b1 ingilizcem var b2 yükselmeme ramak kaldı ingilizcemi kullanarak nasıl para kazanabilirim (yazın herhangi bir yerde çırak olmaktan bıktım ingilizcemi kullanarak para kazanmak istiyorum) yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  4. Fsburak

liseye girderken kimlik götürülür mü

lisede yurtta kalacağım sanırım ama merak ettiğim bir soru var oraya giderken şahsi kimlikimi götürmeli miyim yani yurtta kalırken vs ihtiyacım olur mu dışarıda
  5. Fsburak

lise aileden uzak yere yazılır mı yazılmalı mı?

sizce lise aileden uzak bi yere yazılır mı hedefim antalya ancak bulunduğum konumdan 380km uzakta belki fethiyede olur o da 150km uzaklıkta hangisi mantıklı?
  6. Fsburak

8. sınıf için türkçe paragraf soruları

arkadaşlar 7 den 8 e geçtim ve fen lisesi hedefim var 7 sınıfta denemelerde 470 480 civarı alıyorum bunu 8. sınıfta arttırmak istiyorum ve şimdiden çalışmak için türkçe paragraf kitabı almaya karar verdim bana zorlayıcı derecede paragraf soru bankası önerebilir misiniz?
Top Bottom