Arama sonuçları: *

1. ChainLee

Mikrofondaki bu ses neden oluyor

Herkese merhaba, arkadaşlar sistemimde BM-800 mikrofon ve Phantom Power var last voice marka ama default ayarlarda bu ses geliyor sürekli ne yaptıysam çözemedim Phantom Power kasaya değil şu an adaptör ile kullanıyorum. Sorun nedir acaba...
  2. ChainLee

Mikrofonum bozuk mu?

Arkadaşlar elimde 1 adet Rampage Miracle X3 ve bir adet Gamepower Medusa kulaklık var ve fark ettimki iki kulaklığın mikrofonuda garip bir şekilde arka plan buğultu sesi veriyor nasıl çözebileceğimi bilmiyorum ses denetim yerinde hoparlorün gelişmiş kısmı var ama mikrofonun yok anlayamadım bir...
  3. ChainLee

3 gündür oynlarda mavi ekran alıyorum

Arkadaşlar 3 gün önce Sapphire TriXX adlı programdan fan kontrol için indirdim ve fan testi yaptım o günden sonra For Honor oyunuda ekran kartı crash yedi ve bir mavi ekran aldım daha sonrasında bu olay 1 kez daha oldu ve şimdi CS oynarken bir anda mavi ekran yedim minidump dosyaları linki...
  4. ChainLee

2 kez mavi ekran aldım

Arkadaşlar merhaba geçenlerce sıkça mavi ekran yemiştim bazu sorunları çözdüm ama bugün 2 kez daha mazvi ekran yedim sorun nedir gerçekten bilmiyorum. Minidump dosyaları https://drive.google.com/drive/folders/1cAgKp0sHwegUkrQ0HHLL1UUq3UtUpGCe?usp=sharing Hatada Memory corruption hatası gördüm...
  5. ChainLee

ekran 2 kez karıncalandı sebebi nedir ?

arkadaşlar rx 580 ve i5 3470 l, bi sistem kullanıyorum yaklaşık 1 sene oldu şimdiye kadar yoktu geçen hafta 1 kere ekran karıncalandı ve bugün bi yarım saat önce bir kez daha karıncalandı geçen hafta ekran kartı sürücüsünü güncelledim ondan sonra oldu ekran 1 saniyeliğine karıncalanıyor sonra...
  6. ChainLee

Xbox game pass türkçe yama yardımı

Arkadaşlar yama kurulumunu microsoft store yaptırmıyor bunun farkındayım fakat oyu dosyalarını güvenlik yerinden yada olursa güvenli moddan erişime açıp yapabilirmiyiz oyun hata verir mi? Deneyen var mı?
  7. ChainLee

realtek 5+1 ses sitemi ses sorunu

arkadaşlar merhaba benim intel 3. nesil anakrtım var ve sitesinden realtek sürücüsünü indirdim kurdum pc resetledim ses sisteminin jaklarını takıyorum hat girişi mik girişi ön hoperlör çıkışı olarak tanımlıyor okey liyorum fakat ses çıkmıyor hoperlörün sesini arttırıyorum bi ses geliyor sonra pc...
  8. ChainLee

windowsapps klasörünü yanlışlıkla sildim uygulamalar açılmıyor

arkadaşlar xbox game pass ile forza horizon 4 indiriyordum %60 da hataya girdi ve tekrar yüklememi istedi bende bastım fakat oyun dosyaları duruyor yer yok hatası verdi bende windows apps klasörünü buldum yanlışlıkla tümünü sildim fakat microsoft store ve diğer windows uygulamaları açılmıyor...
Top Bottom