Arama sonuçları: *

1. Zaquare

Yardım Iphone 7 plus ötüyor

Telefon ötme sesi çıkarıyor ince youtube daki sinek kovan sesin aynısı ekrana bastırınca tam olduğu bölgeye ses gidiyor elimi çekince aynı sesi veriyor ve wifi bluetooth gibi şeyler çalışmıyor hiç bi şekilde sadece mobil veri çalışıyor
  2. Zaquare

Yardım iPhone 7 Plus su teması sonrası ne yapılmalı (acil)

Telefonun sadece kamera olan yerini denize 2 saniye soktum şuan telefon kendi kendine açılıp kapanıyor home butonu çalışmıyor kameralar buğulanmış ne yapmam gerek çok acill
  3. Zaquare

IOS Aramada sesim karşıya az gidiyor

Normal aramada sesim karşıya çok dipten gidio hiç duyulmucak kadar nerdeyse bağırmam gerekiyo ama başka uygulamalarda falan sıkıntı yok whatsapp olsun instagram aramaları ses kaydetme tarzı yani mikrofonda sıkıntı yok sadece normal aramada oluyor sizce neden nasıl düzeltebilirim ?
  4. Zaquare

Android Huawei telefonda karanlık mod nasıl yapılır ?

Huawei Y5 2018 kullanıyorum ve telefonumda karanlık mod seçeneği yok ben ise rehber bölümden tutun galeriden ayarlara kadar her yeri koyu mod olmasını istiyorum nasıl yaparım ?
  5. Zaquare

Android Telefon hızlandırma (HUAWEI)

Telefonun Huawei Y5 2018 telefonum biraz kasıyor uygulamaları geç açıyor oyunlara hiç gelmek bile istemiyorum en dandik oyunu bile kaldırmıyor hızlandırmak veya alan açmak için neler yapmalıyım sd kart var ek olarak 16 gb almıştım şuan telefonum 24 gb ama boş yer 7,03 gb olarak gözüküyor ve sd...
Top Bottom