Neler Yeni

Android Telefon hızlandırma (HUAWEI)

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Mert
Telefonun Huawei Y5 2018 telefonum biraz kasıyor uygulamaları geç açıyor oyunlara hiç gelmek bile istemiyorum en dandik oyunu bile kaldırmıyor hızlandırmak veya alan açmak için neler yapmalıyım sd kart var ek olarak 16 gb almıştım şuan telefonum 24 gb ama boş yer 7,03 gb olarak gözüküyor ve sd kart sadece 200 mb kullanılmış cihazın kendi hafızasına kurmuş sanırsam her şeyi varsayılan depolma konumunu halbuki sd kart yapmıştım sizce nasıl alan açarım ve hızlandırırım telefonumu.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,106
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Yüklü uygulamaları SD karta aktarabilirsin.
Resim video silebilirsin veya SD karta aktarabilirsin.
Uygulamaların önbelleğini temizle. Orada bazen çok MB birikebiliyor.

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yüklü uygulamaları SD karta aktarabilirsin.
Resim video silebilirsin veya SD karta aktarabilirsin.
Uygulamaların önbelleğini temizle. Orada bazen çok MB birikebiliyor.
Yüklü uygulamaları nasıl aktarırım sd karta resimler zaten 3 - 5 tane çok yok resim çekinmeyi sevmeyen biriyim 3 - 5 resimde zaten sd kartta gözüküyor.

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,987
İsim
Mehmet Emin Kılıç
Telefonun Huawei Y5 2018 telefonum biraz kasıyor uygulamaları geç açıyor oyunlara hiç gelmek bile istemiyorum en dandik oyunu bile kaldırmıyor hızlandırmak veya alan açmak için neler yapmalıyım sd kart var ek olarak 16 gb almıştım şuan telefonum 24 gb ama boş yer 7,03 gb olarak gözüküyor ve sd kart sadece 200 mb kullanılmış cihazın kendi hafızasına kurmuş sanırsam her şeyi varsayılan depolma konumunu halbuki sd kart yapmıştım sizce nasıl alan açarım ve hızlandırırım telefonumu.

önbelleklenen verileri sil.

ygtcntpl

80+ Bronze
Huawei'de çok saçma bi kasma sorunu var bende y9 2019 var. Video açınca kasıyor, chrome da kasıyor oysa asla kasmaması lazım..

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,106
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Yüklü uygulamaları nasıl aktarırım sd karta resimler zaten 3 - 5 tane çok yok resim çekinmeyi sevmeyen biriyim 3 - 5 resimde zaten sd kartta gözüküyor.
Huawei nasıl bilmiyorum ama şu şekilde gidin:
Ayarlar - Uygulamalar - Uygulama Yöneticisi
Buradan her hangi bir uygulama seçip:
Depolama Alanı değiştir - SD kart seçin.

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Mert
Huawei'de çok saçma bi kasma sorunu var bende y9 2019 var. Video açınca kasıyor, chrome da kasıyor oysa asla kasmaması lazım..
Senin telefon baya iyi bende yine normal kasması y5 2018 den bahsediyoruz yani 2gb ramim var.

ygtcntpl

80+ Bronze
Senin telefon baya iyi bende yine normal kasması y5 2018 den bahsediyoruz yani 2gb ramim var.
işte abi ona rağmen çok saçma kasma sorunları var Huawei'ye rapor olarak bildirmek lazım :(

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Mert
Huawei nasıl bilmiyorum ama şu şekilde gidin:
Ayarlar - Uygulamalar - Uygulama Yöneticisi
Buradan her hangi bir uygulama seçip:
Depolama Alanı değiştir - SD kart seçin.
Yapmıştım zaten ilk alındığında.

jouly

80+ Bronze
bende de y6 2018 vardı şu zamana kadar kırmadan zor tuttum kendimi daha sonra note 9 pro aldım .şahinden inip ferrariye binmiş gibi oldum resmen

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Mert
bende de y6 2018 vardı şu zamana kadar kırmadan zor tuttum kendimi daha sonra note 9 pro aldım .şahinden inip ferrariye binmiş gibi oldum resmen
Para olsa bendede aynı şey olacak yoksa ben bu telefonun bir daha yüzüne bakmam.

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bende de y6 2018 var aldığım güne...

Top Bottom