Arama sonuçları: *

1. songokutr

Okyanusun ortasından telefon ile aranmışım. Merak içerisindeyim.

Arkadaşlar beni böyle bir numara aramış sabah saatlerinde uykuluydum duymamışım. Numara bu +68896**** son 4 hanesini yinede vermeyeyim dedim. Etik bulmuyorum ifşa durumlarını. +688 kodunu arattıgımda Tuvalı ada ülkesini Google'dan buldum. Yani dünyanın bir ucu bu numaranın benimle ne işi...
  2. songokutr

Çekiliş yapmak serbest mi?

Forum da çekiliş yapmak serbest mi?
  3. songokutr

THH başvurdum sonra ne olacak?

THH başvurdum. İnternet üzerinden başvurumu gerçekleştirdim. Başvuru tamamlandı diyor. Bundan sonra ne olacak?
  4. songokutr

NEREYE BAGIŞ YAPABİLİRİZ?

XXX vakfı xxx dernegi gibi internette bilindik yerler var. Bu yerler paraları dogru şekil de dogru yerlere iletiyor mu? Bana güvenilir 5-10 adet vakıf ve dernek verebilir misiniz? Konu açma sebebim hem bilgi almak hem de örnek teşkil edip sizin de bagış yapmanıza vesile olmaktır.
  5. songokutr

Ellen page transeksüel olduğunu açıkladı

Ünlü oyuncu Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı ve adını Eliot yaptı. (Nil oldu Rüzgar vakası) Ellen Page fanlarına geçmiş olsun :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: NOT: Ben bu kadına hayran olanlara diyordum hiç kadınsı özelligi yok çekici gelmiyor diye. Megersem cidden kendi iç...
  6. songokutr

Donanım satış sistemi tavsiyesi

Sevgili forum donanım arşivi ekibi bir sistem kurdum size tavsiye etmek istiyorum. Biraz ugraştırıcı bir sistem ama bence aranan bir sistem. İşte bu sistem aracılık yapacaksınız. Örnegin birisi ekran kartı satmak istiyor diger kişide almak. Aracı olarak para ve ekran kartı size yollanacak...
  7. songokutr

Bilgisayar parçalarımı hangi sitelerde satabilirim?

Facebook ilanı biliyorum, bir de letgo. Sahibinden de var. Satış konusu hakkında bilen birisi var mı? Bilgi almak istiyorum
Top Bottom