Neler Yeni

Donanım satış sistemi tavsiyesi

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
haro
Sevgili forum donanım arşivi ekibi bir sistem kurdum size tavsiye etmek istiyorum. Biraz ugraştırıcı bir sistem ama bence aranan bir sistem. İşte bu sistem aracılık yapacaksınız. Örnegin birisi ekran kartı satmak istiyor diger kişide almak. Aracı olarak para ve ekran kartı size yollanacak. Aracı tam donanımlı olmak zorunda. Ekran kartını takacak test edecek çalışırsa kartı kargo ile alıcıya yollayacak. Ve parayı da satıcıya yollayacak. Sistem bu şekilde işliyor. Ve aracı her satıştan yüzde 15 satış payı alacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Railgun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Mikoto Misaka
Altı üstü bir ekran kartı takacak?

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Hocam burası Donanım Arşivi, Donanım Haber değil. Sistem güzel ama aracının resmi bir belgesi olması lazım. Aracı parçayı test eder evde başka bir sorun çıkar vs.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
haro
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam burası Donanım Arşivi, Donanım Haber değil. Sistem güzel ama aracının resmi bir belgesi olması lazım. Aracı parçayı test eder evde başka bir sorun çıkar vs.
Çaktırma Donanım yazdıktan sonra kendimi kontrol edemeyip otamatikman yazmışım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Altı üstü bir ekran kartı takacak?
Güç kaynagı ram vs her şeyi satabilirsiniz bu sistem ile. Bence güzel sistem ama ugraştırır.

Railgun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Mikoto Misaka
Altı üstü lego gibi bir şey böyle bir sistem mantıklı değil.

Bu tarz bir şey var ama:

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
haro
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Altı üstü lego gibi bir şey böyle bir sistem mantıklı değil.

Bu tarz bir şey var ama:
Benim bu sistemi yapcak kişiler youtuberlar gibi reklam yüzü oaln güvenilir kişiler olursa mantıklı olabilir. Aracı çok güvenilir olursa 2.el alım satım sistemi olarak bu sistem çok iş yapar. Ama gerçekten ugraştıran bir sistem olabilir. Örnegin adam mavi ekran veren kartı satışa çıkarır. Aracı 10dk furmark testine sokar hiç bir şey olmaz. Sonra alıcıya kartı yollar falan. Sorun çıkabilir. Açıkları olan bir sistem biraz.

Top Bottom