Arama sonuçları: *

1. C

1200 TL 1000W PSU önerisi

1200 TL civarına 1000W PSU almak mümkün mü? 1200 lira vermek istiyorum en fazla, indirim falan gördünüz daha önce 1000W PSU'ların 1200 lira civarına düştüğüne dair son zamanlarda? Ben bulamadım 1200 civarına 1000W PSU, şuan bildiğiniz varsa link atar mısınız? Teşekkürler
  2. C

Athlon 3000G sisteme 300 TL kasa önerisi

Merhaba, 300 TL bütçem var, gerekirse biraz aşabilirim. Athlon 3000G ve A320 sisteme kasa önerisi istiyorum. Önde 3 tane fanı olursa iyi olur. Teşekkürler.
  3. C

Thermaltake kasa fanları patladı ve duman çıkardı

Merhaba arkadaşlar, bugün Thermaltake View 51 kasasına montaj yaparken fanlara güç veren sata kablosu eridi ve fanlardan duman çıktı ve patlama sesi geldi. Bu markadan olabildiğince uzak durmanızı öneririm kabus gibi bir gece yaşattı.
  4. C

Gamepower Warcry alınır mı?

Merhaba, Gamepower Warcry sizce alınır mı?. Ben sadece hava akışından en çok şüpheliyim yani ürünün Gamepower markası adı altında olması çok önemli değil. Kullanmış biri varsa etiketler misiniz hava akışı hakkında bilgi verebilmesi adına? Direk hava akışı hakkında bilgi sahibi olan birisi varsa...
  5. C

Thermaltake V200 400 liraya satılır mı?

Merhaba, 1.5 yıl garantili PSU’suz Thermaltake V200 kasa 400 liraya satılır mı sizce?
  6. C

RM750 ve RM750x farkı

Merhaba, N11 de kupon ile RM750 1000 lira RM750x ise 1290 lira. 290 lira fark vermeye değer mi X olması için sizce?
  7. C

Istediğim özellikleri olan kasa önerisi

Merhaba, Yeni kasa lazım. Olması gerekenler: Menteşeli açılıp kapanan yan panel Dikey ekran kartı Çok iyi hava akışı ARGB Öne veya üste 360mm radyatör Bütçe: 900-1000 Teşekkürler
  8. C

PSU etiketini bantlamak

Merhaba, PSU daki bu 12V dan kaç W verdiğini gösteren bir etiket var ya bu çok çirkin duruyor üstüne siyah elektrik bandıyla kaptsam bir şey olur mu sıcaklık açısından veya başka bir şey. Veya ne ile kapatabilirim onu?
  9. C

PWM fanlar nasıl kontrol edilir.

Kasamın Egzoz Fanını tamamen kapatmak istiyorum bir şey denemek için. Kontrolcüye bağlı fanlar yapabilir miyim?
  10. C

Kasam 360mm Radyatör detekliyor mu?

Merhaba, Kasamın Thermaltake in Global sitesinde 360mm desteklediği yazıyor global site bu:https://www.thermaltake.com/v200-tempered-glass-RGB-edition.html ama türkiye sitesinde aynı kasa 360mm desteklemediği maximum 280mm olduğu yazıyor o da burda...
  11. C

Kasamın arkasına RGB egzoz fan takabilir miyim?

Merhaba, Thermaltake V200 kasam var arka taraftaki rgb olmayan egzoz fanı daha kaliteli RGb bir egzoz fan ile değiştirmek istiyorum ama RGB si çalışır mı ondan emin değilim. Bu kasanın kontrolcüsünün RGB egzoz fan hakkındaki desteği ile ilgili bilgisi olan cevap verebilir mi?
  12. C

Benim PSU C4 müdür?.

Thermaltake TR2 S 600W C4 mü? Bir sorun yaşamadım daha. C4 mü dediğim patlasın onda problem yok ama patlarken yayında başka şeyleri götürür mü? Mesela Ekran Kartı.
  13. C

Kasanın fan RGB kontrolü nasıl yapılır

Merhaba, Her şeyimi Aura Sync den senkronize bir şekilde ayarladım sadece kasa kaldı. Kasanın fanlarını nasıl Aura Sync den kontrol ederim? Kasanın desteklediğini biliyorum sadece nasıl yapılacağını bilmiyorum. Kasa Thermaltake V200
  14. C

Bu site güvenilir mi?

Merhabalar, Fractal Design diye bir marka bazılarınız biliyordur kaliteli kasalar üretiyor. Bu markayı türkiyeye getiren çok az. Ben bunu buldum https://www.bilisimport.com.tr/urun/fractal-design-meshify-c-mini-dark-temper-camli-siyah-oyuncu-bilgisayar-kasasi bu site güvenilir mi? Fractal...
  15. C

Thermaltake V200 kasa kullanan varsa sıcaklık yazabilir mi?

Merhabalar, Thermaltake V200 kasam var Asus Rog Strix 2080 Super 75 dereceye çıkıyor kasadan dolayı önüne mesh mod yapmayı düşündüm ama aynı kasaya mesh mod yapmış birisi hem çok kötü gözüktüğünü hem de sadece 2-3 derece fark ettiğini söylemiş bu kasayı kullanan varsa sıcaklıklarını yazabilir mi...
  16. C

Kasa ve Psu önerisi

Merhabalar, Şu sisteme kasa ve güç kaynağı lazım ikisi için toplam 1000 TL civarı bütçem var. Ryzen 7 3700x, B550-A Pro, Kingston A2000 500 GB, GSkill 2x8 3200Mhz CL16, Asus Rog Strix RTX 2080 Super. Teşekkürler
  17. C

Hava almayan kasayı modlamak

Merhaba, Thermaltake V200 Kasaya sahibim ve yan paneli çıkarınca ekran kartım 75 dereceden 55 dereceye düşüyor yükteyken. Kasam hiç önden hava almıyor ön paneli çıkarınca da çok çirkin oluyor. Ön tarafa mesh modu yapmak mümkün mü marangoz falan yapar mı? Sineklik gibi bişey taksak çok mü kötü...
  18. C

Bu sıcaklık farkı kasamın yan panelini açık bırakmaya değer mi?

Merhaba, Bugün kasamın yan paneli açık kullanmaya karar verdim normal yük altında 75 derece gören ekran kartım şimdi 55 derece görüyor. Bu çok iyi ama kasanın yan panelini açık bırakmak nasıl sorunlar yaratır? Yani toz falan zarar verir mi ömrünü kısaltır mı? Yoksa 55 derece yerine 75 derecede...
  19. C

Bu PSU kötü mü?

Merhaba, Thermaltake V200 ile beraber gelen PSU aldım ve PSU 600 Watt diye yazıyor ve 80+ sertifikalı. Benim anlamadığım şey ama 12V kanalından 504 Watt verebiliyor o zaman neden ismini 500 watt diye satmak yerine 600 watt diye satıyorlar bu dolandırıcılık değil midir? Ayrıca psunun üzerinde...
  20. C

Kasa Pcie slot vidası.

Merhaba, Kasamla beraber ekran kartımı sabitlemem için vida gelmedi ama vida delikleri var. Evde 1 tane vida buldum şansa oldu ve ekran kartını o 1 vida taşıyor sadece ayrıca kasa siyah o vida beyaz. Vidanın ne boy olduğunu anlamadım bana bu pcie slot vidalarının siyah renklisinin linkini atar...
Top Bottom