Neler Yeni

Hava almayan kasayı modlamak

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Merhaba, Thermaltake V200 Kasaya sahibim ve yan paneli çıkarınca ekran kartım 75 dereceden 55 dereceye düşüyor yükteyken. Kasam hiç önden hava almıyor ön paneli çıkarınca da çok çirkin oluyor. Ön tarafa mesh modu yapmak mümkün mü marangoz falan yapar mı? Sineklik gibi bişey taksak çok mü kötü görünür? Ne yapayim yeni kasa almak dışında sizce?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yan kapak açık kullanmaya devam et.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yan kapak açık kullanmaya devam et.
Öyle de çok tozlanır toz almayı da hiç bilmiyorum kasanın içinden fanlara dokunaya korkuyorum hem kırılır diye hem de bu statik elektrik mevzusundan dolayı

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Merhaba, Thermaltake V200 Kasaya sahibim ve yan paneli çıkarınca ekran kartım 75 dereceden 55 dereceye düşüyor yükteyken. Kasam hiç önden hava almıyor ön paneli çıkarınca da çok çirkin oluyor. Ön tarafa mesh modu yapmak mümkün mü marangoz falan yapar mı? Sineklik gibi bişey taksak çok mü kötü görünür? Ne yapayim yeni kasa almak dışında sizce?
Abdullah abinin bir videosu vardı o videoda matkapla önlere delik açarak mesh panel gibi bir soğutma sağlıyordu bu tarz kasalara.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Öyle de çok tozlanır toz almayı da hiç bilmiyorum kasanın içinden fanlara dokunaya korkuyorum hem kırılır diye hem de bu statik elektrik mevzusundan dolayı

Fanların tozunu fırça yardımı ile alırsınız ve fanlardan statik elektirik bulaşmaz.

Fanların dışındaki yerlerin tozunu da hava vuran bir alet ile halledersiniz.

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
bu tarz seylerı cok buyutmeyın statık elektrık konusu vb kolay olucak seyler degıl bunlar ve kasanın yan camı cıkarıp oraya tam boyutuna göre sineklik çekeblilrsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,547
Üyeler
141,986
Son üye
Algo
Top Bottom