Arama sonuçları: *

1. UcryXc

İngilizce bir şey izlerken türkçeye çeviren uygulama veya eklenti var mı ?

Arkadaşlar Unity Learning'de bir video izliyorum izlerken Türkçe altyazı olmasını istiyorum transcriptleri var bunu nasıl yapabilirim?
  2. UcryXc

Dil bölümüne geçip yazılım öğrenmek

Şu an sayısalım derslerim kötü pekte bir hevesim yok açıkçası Dil de biraz iyi olduğumu düşünüyorum hedef yazılım. Dile geçip bi yandan bilgisiyardan yazılım öğrensem mi
  3. UcryXc

Bu hatanın çözümü lazım

Giriş Devre Dışı Bırakıldı Hesap güvenliğin için gömülü bir tarayıcıdan Facebook'a giriş yapmak devre dışıdır. Giriş yaptığın uygulamayı güncelleyip tekrar deneyerek devam edebilirsin.
  4. UcryXc

Güzel Tshirt ve güzel basım yapan site

Tişörtü güzel olan ve basımı iyi olan bi site arıyorum veya tişört tasarlama eğer önceden yaptırmış olduğunuz bir site varsa ve deneyiminiz varsa aktarmanızı rica ediyorum
  5. UcryXc

Dershaneler ne zamana açılır

Dershaneler ne zamana açılır veya açılan var mı
  6. UcryXc

Sınavlar iptal projeler iptal mi

sınavlar iptal olmuş yani bu dilekçe vercen iptal olacak ya hocalara soruyorum proje iptal mi hoca bana dilekçe atıyor dalga mı geçiyor hocalar. Hocalar doğru düzgün açıklama yapmıyor hocaya soruyorum dilekçe atıyor şaka gibi
  7. UcryXc

Valorant yeni sezon yarın mı geliyor

Valorant yeni sezon yarın mı geliyor
  8. UcryXc

Böyle bir şey olabilir mi yardım !

Arkadaşlar şimdi passoligten para çekemiyorum nakit olarak ama benim bu parayı çekmem lazım mesela bir internet sitesi olsa ben bu parayı oraya geçirsem sonra ininale veya paparaya alma şansım var mı o parayı mesela ben burdan attım onlar buraya yatırdı 1606293338 Arkadaşlar bakın rica ediyorum...
  9. UcryXc

Papara kartıma başka banka para gönderebilirmi

Papara kartıma nasıl para gönderebilirler başka bankadan
  10. UcryXc

Passolig cüzdan ön ödemeli kart ile para gönderme

Arkadaşlar passolig cüzdan ön ödemeli karta sahipim içindeki parayı başkasına aktarmam gerek nasıl yapabilirim
  11. UcryXc

SINAVLAR İPTAL PEKİ 31 ARALIKTAN SONRASI ????

31 ARALIKTAN SONRA NE OLACAK HİÇ BELLİ DEĞİL KONULAR BİRİKİP SINAV YAPARLARSA KÖKTEN :*)
  12. UcryXc

Arkadaşlar yardımcı olurmusunuz ne yapmalıyım

Hepsiburadadan logitech a10 aldım ama bana ürünü kullanılmış gönderdiler + üründe bütün sesi karşıya iletme var yani masaüstündeki sesi karşı tarafa iletiyor iade talebi oluşturdum reddetiler ilk başta mouse pad gönderdiler bu arada ilk aldığımda sonra değişim le ürünü gönderdiler üründe...
  13. UcryXc

papara karta başka karttan para gönderme

Arkadaşlar teyzem para atacaktı ama para gelmedi böyle bir şey yok mu black carda sahipim
  14. UcryXc

Steam 2020 cadılar bayramı indirimi

Arkadaşlar korku oyunları indirime girermi mesela phasamophobia felan girerse kaç olur
  15. UcryXc

Ses düzey karıştırıcısı ortalama

Arkadaşlar ses düzey karıştırıcısındaki sesleri nasıl ortalarım
  16. UcryXc

Black desert client yavaş in dirme sorunu

Arkadaşlar 11 mb indirmem gerekirken kb ler ile indiriyorum bunun sebebi nedir Client de oluyor bu
  17. UcryXc

U torrent yavaş indirme sorunu

Arkadaşlar çözümü bilen var mı nomalde dowlandı 11 almam gerek ama orda kilobaytları görüyor
  18. UcryXc

İnce hesap İade mi kabul eder mi

12 gündür köydeyim 14 ağustos tarihinde Gamepower kizaru ürünü gaming gecesinde aldım bu gün ürünün kutusunu açtım taktım denedim ama açtığımdan beri garip bi fan gibi ses vardı akşama doğru ürünün multimedya tuşlarında bulunnan led tuşuna bastım zaten 4 modu var nedense nefes alıp vermeli...
  19. UcryXc

Şubat ayında topladığım sistem iyi mi?

@AhmetNar @DA-MD2 @Mehmet DADG2/AMD Ryzen 5 2600/SAPPHIRE RX 5500 XT PULSE OC 8GB/16GB DDR4/240GB SSD/1TB Disk/Gaming Bilgisayar 1 X SEAGATE 1TB Barracuda 64MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk 1 X GIGABYTE A320 DS3 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 DVI VGA ATX Anakart 1 X TOSHIBA OCZ 240GB TR200 SATA 3.0...
Top Bottom