Arama sonuçları: *

1. wh1te

max 2500tl bütçeyle 2. el işlemci+anakart önerisi

bütçem max 2500tl 2. el anakart+işlemci tavsiyesi istiyorum intel yada amd takıntım yok hangisi daha iyi olacaksa onu alırım daha ucuza olursa tabii ki ki daha iyi olur i3 10100f yada r5 3500 civarı işlemcilere bakıyorum sizin tavsiyeniz ne olur
  2. wh1te

4-5k civarına 2. el bilgisayar önerisi

kendi bilgisayarımı sattım macbook aldım ama bazı durumlarda hala masaüstü bir bilgisayara ihtiyaç duyuyorum bu yüzden 4-5k civarına hızlı bir bilgisayar istiyorum oyun oynamak gibi bi amacım yok ama arada basit oyunlara girerim yarım saat kafa dağıtmalık daha çok günlük kullanımda hızlı...
  3. wh1te

ilan fiyatına ne kadar yazmalıyım

aylardır ilanda ama satılmadı gelen tekliflerde 8k yı geçmiyor vermeli miyim bu fiyata sizce ne kadar yazmalıyım ilan fiyatına SİSTEM ÖZELLİKLLERİ: -- Anakart:GIGABYTE B450M S2H -- İşlemci: AMD RYZEN 5 3600 -- Ekran kartı:Galax gtx 1660 ti OC -- Ram: GSKILL 16GB (2x8GB) Ripjaws V Siyah 3200MHz...
  4. wh1te

bilgisayarımı kaça satmalıyım

kasamı satmak istiyorum ama 2. el piyasası o kadar saçmalamış ki tek tek fiyatlarına baktığım zaman 10-11k civarı hesapladım ama benzer yada daha düşük sistemlere 15-20k yazan o kadar fazla insan var ki kafamı karıştırdı sizce ne kadara satmalıyım şuan 11k dan ilanda işlemci platinum sample...
  5. wh1te

g4600 & gt 1030 sistem ne kadar eder?

Eski bilgisayarım aylardır boş boş duruyordu parayı başka yerlerde değerlendirmek için satsam mı diye düşünüyordum satsam ne kadar eder? kasada kargodan dolayı ufak ezikler aldığımda böyle geldi değiştirmediler... dışında bir sıkıntısı yok. sistem özellikleri : işlemci : Intel Pentium G4600...
  6. wh1te

4000 TL sistem önerisi

4000 TL ye kadar sistem önerir misiniz ? sadece kasa yada monitör klavye&mouse dahil 5000 TL hazır sistem yada tek tek olabilir bazı parçalar 2. el olabilir çorum içi
Top Bottom