wh1te

Profil mesajları Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• Minigden iyi kazanıyonmu la. Söylemezsen sıkıntı yok kaç kere para çektin? Birde 0.05 olmadan çekilme imkanı var mı? Ha bide şu hesaplama siteleri var ya ben hesapladım 24mh ile ayda 86 dolar diyor mesela o 7/24 çalışırsa diye mi hesaplıyorum yoksa gün içerisinde 12 saat falan mı? Tüm sorularımı cevaplarsan sevinirim.
    Lulucat
    Lulucat
    Ab ben ne diyim babam gitmiş 1 yıl önce ETH kazmaya çalışan Bitcoin kazmaya çalışan adamın mining tecrübelerini soruyo 3 ekran kartıyla adam babama demiş ki elektirk faturası 150 den 800 e fırladı 150TL falan kaldı elime aylık diyormuş. İşe bak birde kasanın dışarı çıkartılması gerekyormuş anakartın masaya koyulması gerekiyormuş termal macun fark etmezmiş. Bruh.
    • Beğen
    Reaksiyonlar: wh1te
    wh1te
    wh1te
    bruhh moment
    • Beğen
    Reaksiyonlar: Lulucat
    Lulucat
    Lulucat
    Şimdi de diyor boş gereksiz bulaşma diyor termal macun sürmeyi bilmiyorum sadece o sürmeyi biliyor sürmüyor hiç etkisi olmaz diyor. Benim için 3 derece olsa bile önemli. Her ne kadar 4 ay önce sürmüş olsam da çoktan kurumuştur hızlı kuruyan bir macun kullandığım macun. Isıyı azaltsam mining yapmaya başlayacağım. Birde şey var babam mininge gaming diyor ve sırf o adamın anlattıklarını diyor yani hiç bir şey bilmiyor beni de dinlemiyor.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
386,762
Üyeler
61,718