Arama sonuçları: *

• Users: wh1te
  • Order by date
  1. wh1te

1660 super ederi nedir

3500 TL o kart için normal fiyat ortalama piyasası da o civarda param güvende vs ile satarsan 4000 e kadar gidebilir
  2. wh1te

Bir tane Rx 5700xt ile mining yapılır mı?

özellikle gpu fiyatlarının da bi dönem aşırı ucuzladığını hesaba katarsak son 1 yıl önce yeni ekran kartları alanlar verdikleri parayı aylar öncesinden amorti ettiler insanlar mining öldü bitti derken :) 1709574430 https://hashrate.no/gpus/5600xt aşağı yukarı bu şekilde getiriler
  3. wh1te

sorundan nerdeyse hiç araştırmadığın belli oluyor şuanda piyasada tek bir coin yok hashrate bölünmüş durumda farklı ekran kartlarını verimli olduğu farklı algoritmalar var buna göre hashrate bi kaç farklı dağıldı benim elimdeki kartlar amd ağırlıklı olduğu için kawpow algoritmasında kazıyorum bu...
  4. wh1te

daha iyi araştırmanı öneririm kankam o zaman 1 yıldır kazıyoruz bana bu kadar para havadan geliyor o zaman
  5. wh1te

evet yapılır ama şuan 500tl kadar kar bırakmıyor maalesef tek ekran kartı işlemcin fena değil işlemci ile de kazarsan 500tl civarı olur elektrik çıkıldıktan sonraki eline kalan olmaz diyen arkadaşlara aldanma şuanda milyonluk mining tesisi kuran çoğu tanıdığım bu şekilde evindeki bilgisayarıyla...
  6. wh1te

Madencilik yeniden mi canlanıyor

madencilik yeniden canlanalı 1 yıl oluyor çoğu madenci 1 yıldır az çok demeden kazıyor en azından türkiye için elektirik gideri daha düşük olan ülkelerde makinalar hiç kapanmadı ama rx serisi kartların devri bitti denebilir en azından madencilik adına ilanı koyan arkadaş satabilmek için bişiler...
  7. wh1te

Rx5700XT satılıp ne alınabilir?

enn tepe modeller bile 4k dan fazlaya gitmiyor piyasada pek sevilmeyen bir kart pulse modeline kutusu vs varsa 3.5 dan alıcı olabilirim
  8. wh1te

Mining şu anda yapılır mı?

hocam yazdığım getiriler zaten elektrik çıkıldıktan sonraki getiriler hatta elektirik giderini yüksek tarifeden hesaplıyorum bi çok kişi bi kaç tane kart ile başlayacak elektirik giderinin yarısı düşük tarifeden hesaplanacak giderii daha az olacak
  9. wh1te

pek doğru hesaplamıyor bu konudaki en iyi site bence https://hashrate.no/GPUcalculator? daha sonra https://whattomine.com ikisi de doğru hesaplıyor diyebilirim ama hashrate.no daha detaylı bir site olduğu için bence daha kullanışlı cpu mining vs bölümü var hatta gosterdiği hash gücünü o ekran...
  10. wh1te

öncelikle 3500 den 5700xt bulamazsın eğer bulabiliyorsan bende almak isterim ortalama 4000tl oldu fiyatları modele göre değişir tabi alt takım da 5 bin tutmaz sıfır almanın bir mantığı yok 2. elden 1650w psu ve herhangi bir mining anakart ile ortalama 2-2.5k ya halledilir...
  11. wh1te

enflasyondan haberi olmayan bir kankam daha yine bilgisi olmayan herkesin fikri var diyeceğim ama kimseyi kırmakta istemiyorum
  12. wh1te

boğa geldi demeniz için piyasanın daha ne kadar yükselmesi gerekiyor mesela çünkü btc dipten 3x yaptı çoğu altcoin daha fazla 10x yaptığı zaman mı ikna olacaksınız 1706322063 eth miningi biteli çok oldu ama farklı coinler kazarak miningden hala güzel kazançlar elde edilebiliyor bu coinler...
  13. wh1te

Çözüldü✓ İkinci el RX 580 alacağım fikir verir misiniz

1800 e vereyim dostum 2500 çok yüksek
  14. wh1te

Öneri GTX 1650 Super 2. el piyasası

mining falan korkutmasın kart sağlamsa sağlamdır bozuksa bozuk miningin buna etkisi pek yok bunu söyleyeler zamanında miningden dolayı ekran kartlarına parası yetmeyen arkadaşlar daha uygun fiyata aynı performansı veren kart varken ben gidip 1650 super e para vermem açıkası
  15. wh1te

gtx 1060 alınır mı? 2200 TL

evet 8gb
  16. wh1te

xfx mining edition kartlar değil normal modellerden
  17. wh1te

1750 den veriyorum yılbaşında önce 1600 den satmıştım
  18. wh1te

bence fiyatı bi tık fazla rx580 satıyorum çok daha uyguna ilgilenirsen param güvende vs yaparım
  19. wh1te

Çözüldü✓ En Ucuz Rtx 4060 alınır mı?

fiyatı hakkın yorum yapamam sıfır piyasasını pek takip etmiyorum ama uzunca süre gainward kartlar kullandım sorun yaşamadım diğer markalar ile arasında fiyat farkı çoksa bence alınabilir
  20. wh1te

Mining yapabilir miyim?

dediğim değer değmez kısmını bence arkadaşa bırakalım belki seni kesmeyebilir ama bir öğrenci için ayda 800-1000tl hiç fena bir getiri değil bana kalırsa ki dediğim gibi bu eth zamanındaki gibi makinaları dizdim bi kenara koydum demekle olmuyor artık kripto paralardan anlamayan sıfır donanım...
Top Bottom