Arama sonuçları: *

1. variares d d

İŞLEMCİ VE EKRAN KARTI Derecesi çok yüksek

Herkese merhaba. GİGABYTE RTX 3080 EKRAN kartım var derecesi ekte bıraktığım gibi. İşlemcim RYZEN 7 5700X3D ve 360mm SİLVERSTONE sıvı sogutmasını kullanıyorum az önce yeni termal macun aldım VE YENİLEDİM ( COOL MASTER mastergek maket New Edition ) neden hep yüksek derece çalışıyor bir yardım...
  2. variares d d

380 hz monitörüm 1-2 sanıye siyah ekran veriyor

işlemci ryzen 7 5700x3d ekran kartı gigabyte 3080 monitörüm ASUS ROG Strix XG259QN 24.5 inç 380 Hz 0.3ms modelidir . 380 hz de kullanıyorum genellikle oyun oynarken ( PUBG ) ara sıra 1-2 saniye siyah ekran veriyor sebebi ne olabilir yardımcı olur musunuz
  3. variares d d

Sıvı Soğutma RGB Yandı

SilverStone PF360 Sıvı Soğutma kullanıyorum gigabeyte anakart vardı bir anda kendiliğinden bozuldu çalışmadı yenı anakart almıştım her şey taktım sıvı soğutmanın pompasında sadece mor renk yanıyor rgb şeklinde rengarenk yanmıyor rgb ler veyaya led artık ne denıyorsa yandı herhalde sabit renk...
  4. variares d d

Oyun Oynarken bir anda gelen sinyal yok hatası

Selamlar . 1 haftadır falan mevcut olan bir sorundur steam PUBG , forza harizon 4 vs oyunlar oynarken bir anda görüntü gidiyor sinyol yok diyip ekran kartı fanları son haddine çıkıyor ve öyle kalıyor ama göründüğü gibi bilgisayar calsiyor Ekran kartı : Sapphire Radeon RX 590 Nitro S.E
Top Bottom