Arama sonuçları: *

1. ImPencıl

Farm Ville Tarzı Pc Oyunu Önerisi

Aşırı sıkıldığımda zaman geçircek ekip biçme oyunu istiyorum. Candy crash tarzı aralıklardan hoşlanmıyorum. Basit ve özellikle steam üzerinde oynayabileceğim önerilerinizi alabilirim. Teşekkürler
  2. ImPencıl

Fifa 22 Sesli Sohbet Kapanmıyor

Oyun ayarlarından sesli sohbet kapatmama rağmen oyun içi sesli sohbet açık kalıyor. Nasıl kapatıldığını bilen var mı?
  3. ImPencıl

Ryzen 3 3100 Düşük FPS

Valorantta aşırı düşük fps aldığımı düşünüyorum. Minimum ortalama ve max fpsler normalden çok düşük. Önerisi veya bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.
  4. ImPencıl

GTA 5 Mod Kaldırma Nasıl Yapılır ?

GTA 5 Fivem'e grafik modu yükledim. Yüklediğim tüm modları setup üzerinden değil dosya aktarımı olarak yaptım. Bunları nasıl kaldırabilirim, bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
  5. ImPencıl

FPS Düşürmeyen GTA5 Grafik Modu

Fivem RP oynuyorum. FPS düşürmeyecek, hatta imkan varsa FPS artıracak bir grafik modu arıyorum. Güven vericek herhangi bir mod bulamadım açıkcası. Bilgisi ve önerisi olanlar paylaşabilirse sevinirim.
  6. ImPencıl

Fivem Donup Kalma Sorunu

Roleplay serveri oynuyorum. Belirli kıyafetçilerin içerisine girdiğimde aniden donuyor. Hiçbir şekilde hiçbir şeyi hareket ettiremiyorum. Fivemi silip yükledim. Cache ve cilitzen dosyalarını temizledim. Ekran kartı driverim güncel. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Sistemim: RX570, 16GB Ram...
  7. ImPencıl

Fivem libGLESV2.dll Hatası

Fivemde son 2 gündür saçma bir hata alıyorum. Çözümüne internette erişemedim. Bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.
  8. ImPencıl

Fivem Gereksiz Drop Sorunu

RX570 4GB / Ryzen 3 3100 / 8GB 3000MHz / 480GB Apacer Panther SSD / A320M-PRO Bu sisteme sahibim. Genelde 60 ile 100 FPS arasında alıyorum. Fakat gereksizce üst üste droplar yiyorum. Herhangi bir şekilde çözümünü bilen paylaşırsa sevinirim.
  9. ImPencıl

Riot Games E-posta Değişiklik Süresi

Riot Games'de ne kadar sürede bir e-posta değişikliği yapılabiliyor ? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Araştırdım fakat bulamadım.
  10. ImPencıl

LoL FPS Limitini Kaldırınca Drop Yiyorum

Oyunda sabit 200+ FPS alabilmek adına düşük grafik ayarlarına çekiyorum. Fakat ani droplar, geriye atmalar vs. oluyor. Bunun sebebi nedir ve nasıl çözüm bulunabilir ? Sistemim : RX570 4GB / Ryzen 3 3100 / 8GB 3000 MHZ / 480GB SSD / A320M-PRO
  11. ImPencıl

Valorant Çözünürlük Düşük Kalıyor

Bilgisayarımı 1080P'de kullanıyorum. Fakat oyun içinde tam ekran yaptığımda çözünürlük 1600x900 oluyor. Hiçbir şekilde değiştiremiyorum. Bu da yer yer bulanıklıklara sebep oluyor. Çözümünü bilen yardımcı olabilirse sevinirim.
  12. ImPencıl

Valorant Ranked Kısıtlaması

Yaklaşık 1 haftadır ranked maç giremiyorum. Dereceli kısıtlaması adı altında bi engelleme var. Ranked maçta oyun terketmedim. Küfür, hakaretten dolayı olduğunu düşünmüyorum. Aktif mikrofon kullanılabiliyor. Bu cezalandırmaların süreleri ne kadar ? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
  13. ImPencıl

Valorant FPS Yüksek Ama Drop Yiyorum

Valorantta 150 FPS üstü stabil alıyorum. RX570 ekran kartı, Ryzen 3 3100 işlemci, 8GB ram var. Fakat mouse çevirirken droplanmalar oluyor ve net hissediliyor. Çözümünü bilen varsa ve yardımcı olabilirse sevinirim.
  14. ImPencıl

The Crew 2 Bilgilendirme

Arkadaşlar merhabalar. Ben açık dünyada motorsiklet kullanabileceğim bi oyun arıyordyun arıyordum ki the crew 2 önerdiler. Bu oyunda açık dünyada farklı online kişiler ile yarış yapılabiliyor mu? Araba vs motorsiklet vb. Diğer artı ve eksi yönlerinide belirtirseniz memnun olurum. Şimdiden...
  15. ImPencıl

Açık Dünya Motorsiklet Oyunları

Arkadaşlar, gerek hızı gerekse sesi veya gerçekçiliği açısından kaliteli bir motorsiklet oyunu arıyorum. Açık dünya olursa daha iyi olur. Fakat tüm önerilere açığım. Önerme nedeninizi belirtirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Top Bottom