Neler Yeni

Açık Dünya Motorsiklet Oyunları

ImPencıl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Umut Zorlu
Arkadaşlar, gerek hızı gerekse sesi veya gerçekçiliği açısından kaliteli bir motorsiklet oyunu arıyorum. Açık dünya olursa daha iyi olur. Fakat tüm önerilere açığım. Önerme nedeninizi belirtirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Açık dünya olarak çok kaliteli yok ya maalesef. Benim de hep istediğim bir konu olmuştur ama genellikle pist yarışları var. Ride, moto gp serileri.. The Crew 2'yi almıştım bunun için o idare eder bak. Motor seçenekleri de var hem de açık dünya. Ama çok arcade oyununa kaçıyor. Pek bir gerçekçilik yok oynayış tarzında. Birkaç saat sonra sıkılmıştım.

ImPencıl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Umut Zorlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açık dünya olarak çok kaliteli yok ya maalesef. Benim de hep istediğim bir konu olmuştur ama genellikle pist yarışları var. Ride, moto gp serileri.. The Crew 2'yi almıştım bunun için o idare eder bak. Motor seçenekleri de var hem de açık dünya. Ama çok arcade oyununa kaçıyor. Pek bir gerçekçilik yok oynayış tarzında. Birkaç saat sonra sıkılmıştım.
Peki the crew 2'de diğer online kişilerle yarışabiliyormuyuz? Araba vs motor gibi.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1

ImPencıl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Umut Zorlu
Mapte diğer oyuncular da görünüyordu ben dolaşırken o konuda emin değilim ama muhtemelen vardır. Sen yine de bir araştır. Sürüş mekanikleri çok basit olduğu için birkaç saat bile zor dayandım. Atari oynuyor gibiydim.
Anladım teşekkürler.

toros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Erkan Yiğit Toros
Aynı bende böyle H2 sürmek için aldım oyunu 2 gün efsane sardı sonra bıraktım 1 2 arkadaşıma önerdim ama sadece 2 gün oynadım :)

ImPencıl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Umut Zorlu
Aynı bende böyle H2 sürmek için aldım oyunu 2 gün efsane sardı sonra bıraktım 1 2 arkadaşıma önerdim ama sadece 2 gün oynadım :)
Oyun güzele benziyor. Fakat çok bi akıcılık veya bu hissi tam yaşatacak bir deneyim sunduğunu düşünmüyorum.

Top Bottom