Arama sonuçları: *

1. dolaroldu8tl

Yeşil forum çöktü mü?

Girerken Error 404 yazıyor ayrıca normal sitelerine girdiğim zaman bilgisayar ve telefonuma bir şey indiriyor açmak istemiyorum indirilen exe dosyasını. Benim pcde mi bi problem var yoksa sitede mi?
  2. dolaroldu8tl

alinsat.com guvenilir mi?

guvenilir mi?
  3. dolaroldu8tl

Boyumun uzaması durdu

14 yaşındayım 9. sınıf öğrencisiyim ve çoğu arkadaşımın boyu 177-185 aralığında iken ben tam boyumu bilmememle beraber 170-173 civarındayım. Boyum normal bir şekilde uzarken bu 2021 başından beri çok yavaş şekilde uzamaya başladı son 5-6 aydır da durmuş durumda. Kafayı taktım resmen. Sizce daha...
  4. dolaroldu8tl

Bisiklete motorlu testere motoru takılır mı?

26 ve 24 jant 2 adet bisikletim var ikisinden birine motor takmak istiyorum dh forumda motorlu testere motoru takılır diyorlardı bir konuda. Sizce aşağıdaki gibi bir motor taktırılabilir mi...
  5. dolaroldu8tl

LGS'den kaç aldınız?

İyi değil biliyorum.
  6. dolaroldu8tl

En sevdiğiniz ve Sevmediğiniz Üye/Üyeler kim?

En sevdiğim : @Oguzrtx, @revanier, @MisakiTaro, @Apu Mühendisi, @cfranko, @Enes Dağhan, @SON İ3 BÜKÜCÜ, @İzolyÇalışanı, @RevDeisDou, @#include<user>, @Takım Elbise, @Şans burda!, @Metshi Sevmediğim : Yok sanırım. Sevdiğim kişilerden nickini unuttuklarım var onlara selam <3 Reaksiyon vermeyin.
  7. dolaroldu8tl

Durumum Nasıl? LGS öğrencisiyim.

Mat 5-6 net Türkçe 18-19 Fen 17-18 İng 10 Din 9-10 İnk 8-10 Lgs öğrencisiyim Son durum böyle bu son ay matematiğe önem vereceğim karne notum gayet iyi (97) meb yayınladığı soruları dershanedeki denemelerden daha iyi yapıyorum geçen seneki lgs sınavını çözdüğümde mat. dışında çok kolay olduğunu...
  8. dolaroldu8tl

Bir atasözü vardır bilir misiniz herkesin tüfeği kendisine büyük gelir diye

Dertleşmek için açtım konuyu boş konu felan demeyin konu dışı konusu farkedersiniz ki. Yaw arkadaş insanlar neden en iyisinin kendisininki olduğunu düşünür ki? Şöyle apta l diyaloglar dönüyor hatta : + Sende HDD mi var SSD mi? - O ne? + Bilgisayarın depolama alanı, SSD daha hızlı iken mekanik...
  9. dolaroldu8tl

i9 10900KF ile GT 1030 darboğaz yapar mı?

Forumun bilgi seviyesi ortaya çıkacak :D
  10. dolaroldu8tl

Intel HD Graphics Kullananlar Kulübü

Böyle bir klüp varsa katılmak yoksa oluşturmak istiyorum :D
  11. dolaroldu8tl

Isınmayan bir işlemciye sıvı soğutma takmak?

Mesela G4560 gibi bir işlemciye sağlam bir sıvı soğutma taksak sıcaklık değerleri nasıl olur?
  12. dolaroldu8tl

LGS'den çok korkuyorum

8. Sınıf öğrencisiyim, LGS girecek bu sene biliyorsunuz. Matematik dışında tüm derslerde gayet başarılı olduğumu düşünüyorum, denemelerde derslerim ortalama şu şekilde : Türkçe 18-15 doğru Fen 18-15 doğru Matematik 3-7 doğru İngilizce 9-10 doğru İnkılap 8-10 doğru Din 8-10 doğru Çoğunlukla...
  13. dolaroldu8tl

Craftrise Bedwars Oyun Arkadaşı Arıyorum

Kanser oynamasın yeter. 1- PVP'm kötü değil. 2- 10-15 cps arası. 3- Ninja ve Jitter bridge yapabiliyorum. 4- Kanser oynamam. 5- Genellikle laglı değilim. 6- Base korurum. 7- Rush oynarım. 8- TNT Jump yapabiliyorum. 9- Eğer skywars girersek olta kullanabiliyorum. 10- Yavaş oynamam 11- PC sorun...
  14. dolaroldu8tl

Ne Bu Rampage Sevdası?

Arkadaşım bir sistem toplayacakmış özellikleri : Ryzen 5 3600 B450 Anakart GTX 1660 Ti 16 GB 3200mhz Ram Rampage Kasa ! Rampage 75hz 1 MS 27 " monitör Neden rampage kasa kullanmak istediğini sorduğumda "Kanka, rampage orta segmentte en iyi marka" cevabını aldım. Bende ona MSI Mag Forge 100R...
  15. dolaroldu8tl

Evet Porçay da gitti...

4 yıl 2 ay... Ülkede sokakta gezen t*cavüzcüler,t*cizciler,k*tiller varken adamı parodisinde *t içiyorum dediği için 4 yıl 2 ay hapse tıkıyorlar (üstelik bu dediğinin hiçbir geçerliliği olmaması dahilinde). O instagram hikayesindeki buruk gülümseme gözlerim yaşardı şuan ciddiyim yaklaşık 2...
  16. dolaroldu8tl

Izoly PSU = Bomb Has Been Planted

Izoly C220 700W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com) Olm bu ne? Bu ne böyle ilk defa gerçek bomba görüyorum. Fiyatı çok ucuz ve sahtede olsa bir +80 sertifikası var. Bomba tabiri kullanmamın sebebi parçaların çok kalitesiz ve patlama riskinin yüksek...
  17. dolaroldu8tl

80+ Bronz Kaç Mesajda Geliyor?

500 mesaja ulaştım 500msj sanıyordum sınır değilmiş galiba :D
  18. dolaroldu8tl

Izoly Ve Turbox'un Çok Kaliteli Olması

asla gerçek olamayacak bir şey
  19. dolaroldu8tl

Artık Cidden Bıktım!

Bıktım artık dershaneden. Her gün deneme sınavı sınavlara son gün haber veriyorlar çalısamıyorum ulan sınavda ne çıkacağı belli değil ne sınavı belli değil nasıl sorular belli değil YETER LAN YETER bende insanım ağlamak üzereyim ya. Ailem zaten insan halinden anlamıyorlar! Lan daha 24 saat...
Top Bottom