Neler Yeni

Bir atasözü vardır bilir misiniz herkesin tüfeği kendisine büyük gelir diye

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Dertleşmek için açtım konuyu boş konu felan demeyin konu dışı konusu farkedersiniz ki.

Yaw arkadaş insanlar neden en iyisinin kendisininki olduğunu düşünür ki? Şöyle apta l diyaloglar dönüyor hatta :

+ Sende HDD mi var SSD mi?
- O ne?
+ Bilgisayarın depolama alanı, SSD daha hızlı iken mekanik disk olan HDD'ler daha yavaş çalışır.
- Benim bilgisayar çok hızlı o zaman SSD'dir.
+ Ne kadar sürede açılıyor?
- 2 dk.

BRUH MOMENT

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Birde şunlar var :

+ Senin ram kaç?
- 8 GB.
+ Azmış, 2021 yılına göre yetersiz.
- SEN NE DİYORSUN 8 GB RAM MÜKEMMEL BAK CESEGODA HİİİÇÇ KASMIYO MÜKEMMEL SEN HİÇBİŞEY BİLMİYOSUN EZİK DAHA BİLGİSAYARDAN ANLAMIYO.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

+ Windows sürümün ne?
- Windows 10.
+ Ben 8.1'i daha çok seviyorum daha akıcı ve tasarımsal olarak daha güzel bence. Windows 10'da ise sadece 1709 sürümü güzel geliyor bana.
- SALAKSIN WİNDOWS 10 EN İYİSİ SEN ANLAMAZSIN.

Bunlar arkadaşlarımla dönen bazı sohbetler, ah pardon "Eski Arkadaşlarım"'la dönen sohbetler. Bunu çok karışık olarak ve rastgele anlattım ama siz anlamışsınızdır umarım.

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Evet.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Dertleşmek için açtım konuyu boş konu felan demeyin konu dışı konusu farkedersiniz ki.

Yaw arkadaş insanlar neden en iyisinin kendisininki olduğunu düşünür ki? Şöyle ***** diyaloglar dönüyor hatta :

+ Sende HDD mi var SSD mi?
- O ne?
+ Bilgisayarın depolama alanı, SSD daha hızlı iken mekanik disk olan HDD'ler daha yavaş çalışır.
- Benim bilgisayar çok hızlı o zaman SSD'dir.
+ Ne kadar sürede açılıyor?
- 2 dk.

BRUH MOMENT

Birde şunlar var :

+ Senin ram kaç?
- 8 GB.
+ Azmış, 2021 yılına göre yetersiz.
- SEN NE DİYORSUN 8 GB RAM MÜKEMMEL BAK CESEGODA HİİİÇÇ KASMIYO MÜKEMMEL SEN HİÇBİŞEY BİLMİYOSUN EZİK DAHA BİLGİSAYARDAN ANLAMIYO.

+ Windows sürümün ne?
- Windows 10.
+ Ben 8.1'i daha çok seviyorum daha akıcı ve tasarımsal olarak daha güzel bence. Windows 10'da ise sadece 1709 sürümü güzel geliyor bana.
- SALAKSIN WİNDOWS 10 EN İYİSİ SEN ANLAMAZSIN.

Bunlar arkadaşlarımla dönen bazı sohbetler, ah pardon "Eski Arkadaşlarım"'la dönen sohbetler. Bunu çok karışık olarak ve rastgele anlattım ama siz anlamışsınızdır umarım.
Sen bayağı dolmuşsun yaw.

Top Bottom