Arama sonuçları: *

1. N

LG 24GN650-B alınır mı ?

forumda monitör hakkında önerilirken 1ms gtg dışında birşeye değinildiğini çok görmedim monitörün renkleri nasıldır 2000tl yi geçmicek şekilde başka önerisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim aoc 24g2u maalesef bütçemi aşıyor
  2. N

Viewsonic XG2405-2 Alınır mı?

ben monitörden çok anlamam xg2405in yeni hali galiba xg2405-2 gtg 1ms olmuş galiba 2200 lira gibi bi fiyatı var sizce alınır mı Monitör burda
  3. N

Aoc24g2u vs LG24gn650-B

Önce aoc olanı almayı planlıyodum ama paneli değişmiş diye okudum ve çok fazla yorum görmedim hakkında o yüzden arada kaldım bütçem 2000tl civarı sizce hangisini tercih etmeliyim aoc'un yeni paneli iyi midir veya bu fiyatlarda bunlardan iyisi var mıdır
  4. N

Aoc 24g2u mu LG 24gn 650-B mi ?

önce aoc olanı düşündüm ama galiba paneli değişmiş yeni paneli nasıl hakkında çok bir şey görmedim o yüzden lg ile arasında kaldım bütçem 2000tl civarı hem kalite hem garanti vs. olarak hangisi daha iyidir ya da daha iyisi var mıdır bunlar dışında 1620498918 bilgisi olan yok mu ?
  5. N

Aoc 24g2u mu LG 24gn 650-B mi ?

Önce aoc olanı almayı planlıyodum ama paneli değişmiş diye okudum ve çok fazla yorum görmedim hakkında o yüzden arada kaldım bütçem 2000tl civarı sizce hangisini tercih etmeliyim aoc'un yeni paneli iyi midir veya bu fiyatlarda bunlardan iyisi var mıdır
Top Bottom