Arama sonuçları: *

1. N

Sadece Paladins yüksek ping

sadece paladins oynarken pingim çıkıyo ve düşmüyo eu sunucularında oynuyom valorant ve roket lig oynarken pingim çıkmıyo ve aynı şehirde yaşadığım arkdaşlarımda da ping olmuyo
  2. N

Ranked sistemi olan oyun önerisi

valorant,cs oyunları sıktı arkadaşlarımla eğlenerek oynamak istiyom lol tarzı oyunlar eğlenceli gelmiyo
  3. N

Steam'den 20 TL'lik Tek Oyunculu Oyun Önerisi

tek başıma zaman geçirebilceğim oyun arıyorum tek başıma oyun oynamıyodum ama sıkılmaya başladığım için alıcam yani çok anlamam o yüzden herhangi bir kriterim yok witcher 3 düşündüm ben ama çok fazla ara sahne tarzı şeyler olduğu için sıkılcağımı düşündüm başka önerisi olan var mı
  4. N

Roket Lig oyununu epicten steame geçirmek istiyorum

steamde roket ligim var eskiden parayla almıştım ama oyunum şuan epicte hem indirme olarak hem hesap içi ürünler olarak steame nasıl geçiririm epicten steame anlatabilecek var mı ben eski konu aradım ama hep steamden epice geçirme tarzındaydılar varsa göremedim yazarsanız sevinirim
  5. N

Rainbow Six Siege Kaç GB Yer Kaplıyor?

arkadaşlar konu hakkında çok konu gördüm ama bazıları 45 gb yazmış biraz daha eski konularda 90 gb falan yazan olmuş nedir şuan ki gbı almayı düşünüyorum ama kaç gb
Top Bottom