1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Microsoft Edge bilgisayardan tamamen kaldırılıyor mu?

Bunun bi zararı var mı? Bilgisayarı açarken edge den saçma sapan reklamlar çıkıyor nasıl çözerim bunu
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Modemi değiştirdim google geç açılmaya başladı.

TurkTelekomun modemini yakın zamanda değiştirdim. TurkTelekom bana dx3200-b0 modemini yolladı gayet iyi özellikleri falan var işimi görür diye düşündüm. Ancak bilgisayara bağladığımda eski modem de hiç beklemeden foruma falan girerdi (youtube vb..) ancak şimdi 3-4sn bekleyerek giriyorum...
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

TurkTelekomun yeni modemi hakkında.

TurkTelekomun eski modemi vardı biraz yükselttirdim. Yeni bağlantı adı çıktığında hem 2.4ghz yazan var hemde diğerinin aynısı ancak 2.4ghz yazmıyor. Hangisine bağlanmam gerek?
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

450tl ye modem önerisi?

Önerilerinizi bekliyorum. Tokatta merkeze bir kaç km uzakta yaşıyorum. Evim yüksekte sayılabilecek bir mahallede. 450TL ye alacağım modem işimi görür mü? Perfonmans arttırır mı? Lutfen biraz yorumlayıp ona göre önerin. Elimde Turk telekomun standart modemi var. Aşırı bir perfonmans artışı...
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

İnternet niye bu kadar kötü?

Türk Telekom kullanıcısıyım ben ilk defa bu kadar yavaş internet gördüm. İnternetten dolayı ne foruma girebiliyorum adam akıllı ne de başka bir şeye. Her şey çok geç yükleniyor cok sinir bozucu. Napmam gerek?
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

internetimi nasıl hızlandırabilirim

interneti hızlandırmanın yolları varmı acaba ?
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

İnternetim nasıl sizce ?

11.9 download 5.10 upload uygulama verileri bunu telefondan yaptım PC kablolu bağlı olucak daha iyi olabilir ama sizce nasıl çok anlamıyorum da bu işten
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Vodafone paket aşımı yapmadığım halde paket aşım bedeli geldi

Hiç bir şekilde aşım yapmadım ama 84 lira aşım bedeli geldi bunu nereye şikeyet edebilirim
Top Bottom