Arama sonuçları: *

1. LothbLoki

Öneri Akım Korumalı Priz Önerisi

Bu sabah yeni bir sistem sipariş verdim ve az önce anlık olarak elektrikler gidip geldi, genel olarak yaşadığım yerde voltaj düşüşleri ve bir kaç saatlik kesintiler olabiliyor bu yüzden yeni bilgisayarımı yakmamak için sağlam bir prize ihtiyacım var. Bütçe 500-600TL civarı duruma göre...
  2. LothbLoki

Lobbeco'dan alışveriş yaptım sorun yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar Lobbeco isimli markadan geçen hafta ortasında alışveriş yaptım fakat ürünü sipariş ettikten tam 15 dakika sonra iadesi için iletişime geçtim mail yoluyla fakat iade almayacaklarını söylediler, şuan hâlâ ne kargoya verildi ne de bilgi alabiliyorum, duvarla konuşsam daha çabuk çözülürdü...
  3. LothbLoki

Yardım Hepsiburada'dan taksitli alışveriş hakkında...

Arkadaşlar hepsiburada'daki BU SİSTEM HAKKINDA 2 sorum var; Birincisi bu alışveriş kredisinden yararlanabilmek için sabit gelirimin olması gerekli mi yoksa bankanın müşterisi olmamız yeteli mi? ( Banka kartım var kredi kartım yok ) İkincisi ise; bu çoklu kredi kartı seçeneğinde sadece...
  4. LothbLoki

Yardım Banka kartıyla taksit ödeme

Arkadaşlar game garajdan taksitle bir sistem almak istiyorum fakat ailemde ve bende kredi kartı yok. Amcamda bir kredi kartı var ama limiti ne bilmiyorum. Sorum şu ben amcamın kredi kartıyla parçalı ödeme seçeneğiyle işlemi başlatsam kalan taksitleri banka kartlarımla (3 tane var, 2 tanesi...
  5. LothbLoki

Yardım Game garajdan parçalı ödemeyle alışveriş hakkında

Arkadaşlar game garajda Aquarius 5a sistemini R5 3600 + Palit 1660 super + ssd olmadan (başka siteden daha uygun bir model almak istiyorum) ile özelleştirip almayı planlıyorum, fakat kredi kartı ya da nakit imkanım yok, bu parçalı ödemede 2 adet banka kartı ile (birisi ziraat kyk kartım diğeri...
  6. LothbLoki

Stoklar ne zaman düzelir?

Arkadaşlar çoğu kişi bundan bir iki ay önce şuan sistem alınmaz biraz daha bekleyin diyordu fakat stoklar düzelmedi, şuan da böyle deniyor ama tık yok, şuanki durum o zamandan daha kötü. Bu stoklar ne zaman düzelir ya artık karamsarlık aldı götürüyor içimi... Şeytan diyor git vatandan al... Bu...
  7. LothbLoki

Vatandan neden sistem alınmaz?

Çoğu kişi vatandan oem sistem alınmaması gerektiğini söylüyor, diğer sitelere göre daha pahalı olduğu için mi yoksa genel olarak kullandıkları bileşenler sorunlu çıktığı için mi önermiyorlar?
  8. LothbLoki

Yardım Incehesap ne kadar güvenilir?

Incehesaptan 8k bandında bir pc almayı düşünüyorum bu site ne kadar güvenilir? Müşteri hizmetleri nasıl? Yakın zamanda alışveriş yapan varsa ne kadar sürede ürün size ulaştı? Ilk kez internetten bu kadar yüksek meblağlı bir alışveris yapıcam sorun yaşamak istemiyorum.
  9. LothbLoki

Bilgisayar almak için doğru alışveriş sitesi

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar, Uzun zamandır yeni bir pc almayı planlıyorum ve çoğu internet sitesine baktım, bunlar arasında en kârlı olan incehesap gibi geldi ama daha önce böyle yüksek paralarla internetten birşeyler almadığım için pek güvenemiyorum. Sizce ne yapmalıyım ?hangi siteyi...
Top Bottom