Neler Yeni

Lobbeco'dan alışveriş yaptım sorun yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz?

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
Arkadaşlar Lobbeco isimli markadan geçen hafta ortasında alışveriş yaptım fakat ürünü sipariş ettikten tam 15 dakika sonra iadesi için iletişime geçtim mail yoluyla fakat iade almayacaklarını söylediler, şuan hâlâ ne kargoya verildi ne de bilgi alabiliyorum, duvarla konuşsam daha çabuk çözülürdü sorunum.

Ziraat Bankası kartımdan ödeme yapmıştım acaba şubeye gitsem yardımcı olabilirler mi konu hakkında yada bunu çözmek için nereye gitmem gerekiyor yol gösterebilir misiniz? Eğer sorun çözülmezse hukuki yollara başvurabilirim.

Son düzenleme:

Nyrxia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ahmet
Arkadaşlar Lobecco isimli markadan geçen hafta ortasında alışveriş yaptım fakat ürünü sipariş ettikten tam 15 dakika sonra iadesi için iletişime geçtim mail yoluyla fakat iade almayacaklarını söylediler, şuan hâlâ ne kargoya verildi ne de bilgi alabiliyorum, duvarla konuşsam daha çabuk çözülürdü sorunum.

Ziraat Bankası kartımdan ödeme yapmıştım acaba şubeye gitsem yardımcı olabilirler mi konu hakkında yada bunu çözmek için nereye gitmem gerekiyor yol gösterebilir misiniz? Eğer sorun çözülmezse hukuki yollara başvurabilirim.
ne firması kardo bu e-sigara falan çağrıştırdı bende :D

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk defa duyuyorum markayı. Nereden alışveriş yaptınız?
Lobbeco isimli bir marka kendi uygulaması var ordan yaptım, instagramdan vs sürekli yazıyorum fakat hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne firması kardo bu e-sigara falan çağrıştırdı bende :D
Giyim ya, ayakkabı almıştım.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
Hocam numaraları varsa arayıp konuşun, yine olmazsa dava açın. Bankaya gitmeniz bir şey ifade etmez, bir şey yapamazlar.
Bir tane telefon numarası var sitede o da sesli yanıt şeklinde fakat "şu şu numarayı tuşlayın" diyor basınca kapanıyor flan düzgün çalışmıyor yani. Mahkeme işlerini hiç bilmediğim için soruyorum nereye gitmem lazım ne yapmam lazım, avukatlık iş var mı yok mu bilmiyorum, hangi yolu izlemem lazım siz biliyorsanız kısaca anlatabilir misiniz?

Bir kaç gün daha bekleyeceğim yine göndermezlerse direkt mahkemeye başvuracağım.

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Tümay
Bir tane telefon numarası var sitede o da sesli yanıt şeklinde fakat "şu şu numarayı tuşlayın" diyor basınca kapanıyor flan düzgün çalışmıyor yani. Mahkeme işlerini hiç bilmediğim için soruyorum nereye gitmem lazım ne yapmam lazım, avukatlık iş var mı yok mu bilmiyorum, hangi yolu izlemem lazım siz biliyorsanız kısaca anlatabilir misiniz?

Bir kaç gün daha bekleyeceğim yine göndermezlerse direkt mahkemeye başvuracağım.
Böyle bir sorun yaşamadığım için bilmiyorum. Konu açarsanız aslında bu konu hakkında bilen arkadaşlar yanıtlar direk.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
Böyle bir sorun yaşamadığım için bilmiyorum. Konu açarsanız aslında bu konu hakkında bilen arkadaşlar yanıtlar direk.
Bir süre daha bekleyeceğim, bu durum devam ederse yine açarım o zaman.

Bu arada ilerleyen zamanlarda bu marka "Lobbeco" ile ilgili araştırma yapan arkadaşlar olursa ve bu konuyu görürseniz sakın ama sakın burdan alışveriş yapmayın. Benim başıma bu geldiği için değil çoğunluğun başına geldiği için bunu söylüyorum, abartısız.

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Tümay
Bir süre daha bekleyeceğim, bu durum devam ederse yine açarım o zaman.

Bu arada ilerleyen zamanlarda bu marka "Lobbeco" ile ilgili araştırma yapan arkadaşlar olursa ve bu konuyu görürseniz sakın ama sakın burdan alışveriş yapmayın. Benim başıma bu geldiği için değil çoğunluğun başına geldiği için bunu söylüyorum, abartısız.
Doğru hesaba bakıyorsam zaten bu marka bile değil replika ürün üretip satıyorlar.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,614