Arama sonuçları: *

1. yufuscuk

Byte Fence Nasıl Kaldırılır

Bu üstteki tarayıcı nasıl kaldırırız acil yardım lazım
  2. yufuscuk

ati görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu hatası

Minecraft ya da gta 4 san andreas gibi oyunları oynadıktan 1 2dk sonra oyun dönüyor siyah ekran geliyor sonrada mavi ekran alıyorum kartım x1650 pro driverlarım güncel ama hep bu hatayı alıyorum
  3. yufuscuk

Java Çalışmayı Durdurdu Hatası

Arkadaşlar resimdeki hatayı alıyorum java güncel ekran kartı driverlarım var ama oyunu açtıktan 1 2 dk sonra kapanıyor ve bu hatayı veriyor lütfen yardım edermisiniz
  4. yufuscuk

windows vista driverı w8.1e kurdum sorun olur mu

öncelikle ekran kartım ati x1650 pro windows vista 63 bit drive yükledim ve bunu windows 8.1e uyumluluk moduno w7 seçip kurdum sizce bir şey olur mu
  5. yufuscuk

atikmdag görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu. hatası

oyun oynarken birden çıkıyor ve bu hata oluyor
  6. yufuscuk

atikmdag görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu. hatası

atikmdag görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu. minecraft oynarken bu hatayı alıyorum yardım edermisiniz
  7. yufuscuk

Driver FPS Arttırırmı

İntel i2 e4500 2.2ghz 2gb ram Radeon x1650 Şuanda minecraftta max 15fps alıyorum eğer en güncel driveri indirirsem kaç fps alırım şimdiden teşekkürler
  8. yufuscuk

DRİVER BOOSTER YÜKLEMEMEK İÇİN 3 SEBEP

Herkese selam arkadaşlar bugün driver booster adlı uygulamayı yüklememek için sizlere 3 sebep sunucağım bir diğer anlamda da uygulamayı inceleyeceğiz 1 Öncelikle uygulamayı yüklerseniz oyunlarda fps düşmeleri hata drop bile yeme ihtimaliniz bulunuyor bu yüzden yüklememelisiniz mesela ben...
Top Bottom