Neler Yeni

DRİVER BOOSTER YÜKLEMEMEK İÇİN 3 SEBEP

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Herkese selam arkadaşlar bugün driver booster adlı uygulamayı yüklememek için sizlere 3 sebep sunucağım bir diğer anlamda da uygulamayı inceleyeceğiz

1 Öncelikle uygulamayı yüklerseniz oyunlarda fps düşmeleri hata drop bile yeme ihtimaliniz bulunuyor bu yüzden yüklememelisiniz mesela ben minecraft'ta 8fps alıyordum uygulamayı yükledikten sonra ancak 3 fps zar zor aldım sjsjssjsjsjsjssjsjsjsjsjsjsj

2 Eğer uygulamayı yüklerseniz size driver yüklemek isteyecektir yani güncelleme vs yapacaktır ama size ekran kartınıza uygun olmayacak dandik driverleri bulur ve kurar bu sayede bilgisayarınız güncelliğini koruyamaz bilgisayarınız hızlanıp oyunlarda daha iyi fps almak yerine oyunlarda ve bilgisayarınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz

3 Bilgisayarınız hızlansın diye yüklediğiniz bu uygulama sizin bilgisayarınızın hızını düşürür özellikle açılma ve kapanma süreleriniz uzayabilir bu yüzden yüklememenizi tavsiye ederim

Beni dinlediğiniz için teşekkürler bu incelemenin sonuna geldik eğer driverlerinizi güncellemek istiyorsanız ekran kartınızın kendi sitesinden ekran kartınıza uygun driveri indirebilirsiniz bir sonraki incelemede görüşmek üzere hoşçakalın

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Driver Booster yükleyenin bilgisayarına saygısı yoktur zaten.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom