Arama sonuçları: *

1. yigitrocks

1000TL'ye kadar ayakkabı önerisi

700-1000TL arası bütçem var. 41-41.5-42 numara ayakkabı önerisi lazım. Beyaz olması tercihimdir. Güzel dursun, rahat olsun, sağlam olsun. Önerdiğiniz ayakkabı var mı?
  2. yigitrocks

Sokak kedileri için mama önerisi

Eve gelirken kapımın önünde yavru bir kedi gördüm ve biraz sevdikten sonra içimdeki hayvan sevgisi tavan yaptı. Trendyol'dan gelen 50 lirayla kap ve mama almaya karar verdim. En azından kapımın önüne koyayım birkaç hayvan doysun diye. Şuan alıcağım kabu seçmiş durumdayım lâkin mama konusunda...
  3. yigitrocks

Okulda Küpe Takmak??

Bildiğiniz üzere okulda küpe takmak yasak lâkin ben yaklaşık 2-2.5 hafta önce falan küpe takmaya başladım. Geçen günlerde bir çıkarayım 1 günde kapanmaz zaten dedim ama birkaç saat içinde kapandı ve biraz zorlayarak tekrar açtım. Normalde okulda çıkarır, eve gelince takarım diyordum ama o...
  4. yigitrocks

Netflix HD pakette 1080P sıkıntısı

HD pakete sahibim. Google Chrome üzerinden en fazla 1280X720P alabiliyorum. Desteğe yazdım, Google Chrome Max 720 veriyor dediler. Microsoft Edge ve Netflix uygulaması 1080P verir dediler. İki türlü de denedim ama 1080P alamıyorum. 5 ve üzeri internet istiyorlar, benim aldığım hız stabil 8 üstü...
  5. yigitrocks

Netflix standart plan için ortak arıyorum

Karantina başlamadan önce bir okuldan bir arkadaşım ile kullanıyordum. Yaklaşık 4 ay falan kullandık ama tam karantinaya girdiğimizde ortaklıktan çıktı. 30TL'yi tek başıma vermek zor geldiği için iptal etmek zorunda kaldım. 15-15 bölüşüceğim bir ortak arıyorum. Güven konusunda kendimi nasıl...
  6. yigitrocks

ShadowPay güvenilir mi?

Arkadaşlar bu siteyi bir videodan duydum. Video bu; Şimdi benim sorum bu site güvenilir mi? Kullanan varmı daha önce? 143 dolarlık bıçağımı sattığım zaman 136 dolar veriyor bana çok az komisyon alıyor. Nasıl oluyor bu? Kullanan varsa çok seri yardım lazım.
Top Bottom