Neler Yeni

ShadowPay güvenilir mi?

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Arkadaşlar bu siteyi bir videodan duydum. Video bu;
Şimdi benim sorum bu site güvenilir mi? Kullanan varmı daha önce? 143 dolarlık bıçağımı sattığım zaman 136 dolar veriyor bana çok az komisyon alıyor. Nasıl oluyor bu? Kullanan varsa çok seri yardım lazım.

Dracula

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke can Bektaş
Arkadaşlar bu siteyi bir videodan duydum. Video bu;
Şimdi benim sorum bu site güvenilir mi? Kullanan varmı daha önce? 143 dolarlık bıçağımı sattığım zaman 136 dolar veriyor bana çok az komisyon alıyor. Nasıl oluyor bu? Kullanan varsa çok seri yardım lazım.
Eğer site aldıklarını verdikleri ile kapatabiliyorsa sıkıntı olmaz

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncelleme: Konuyu açalı bayağı bir zaman geçmiş. Keşke bıçağı bu siteye satsaymışım :D Normalde bu siteye satsam 1K para geçiyormuş elime ama ben 750-800 liraya Bynogame'e satmıştım. Siteyi merak edenler için, site güvenilir arkadaşlar. Şimdiye kadar 320 dolarlık satış yaptım.
1612518679107.png

Segarita

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cem Soner
Güncelleme: Konuyu açalı bayağı bir zaman geçmiş. Keşke bıçağı bu siteye satsaymışım :D Normalde bu siteye satsam 1K para geçiyormuş elime ama ben 750-800 liraya Bynogame'e satmıştım. Siteyi merak edenler için, site güvenilir arkadaşlar. Şimdiye kadar 320 dolarlık satış yaptım
Hocam ben de skinimi satacağım da, bu parayı çekme işlemi sadece kripto para birimi ile mi oluyor? Pek anlamıyorum ByNoGame de çok komisyon alıyor.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Hocam ben de skinimi satacağım da, bu parayı çekme işlemi sadece kripto para birimi ile mi oluyor? Pek anlamıyorum ByNoGame de çok komisyon alıyor.
Normalde karta da çekiliyordu ama o seçeneği kapatmışlar. İlerleyen zamanlarda tekrar gelir ama ne zaman gelir bilemem. Şuan için sadece kripto para olarak çekebilirsin.

Anceph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yüce Hasan
Normalde karta da çekiliyordu ama o seçeneği kapatmışlar. İlerleyen zamanlarda tekrar gelir ama ne zaman gelir bilemem. Şuan için sadece kripto para olarak çekebilirsin.
Ben de satmayı düşünüyorum da 320 doları çekebildiniz mi?

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Şuan elimde düşük floatlı bir bıçak var. 0.005 değerinde bunun için ayrı bir ücret veriyor mu bilginiz var mı. Bıçağın satış fiyatı steam da 1300tl site ne kadar fiyat biçer?

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Şuan elimde düşük floatlı bir bıçak var. 0.005 değerinde bunun için ayrı bir ücret veriyor mu bilginiz var mı. Bıçağın satış fiyatı steam da 1300tl site ne kadar fiyat biçer?
Sapphire, Ruby vs. değilse ve Doppler değilse ekstra eklemiyor diye biliyorum. Ama sen floatı iyi diye pahalıdan koyarsan alıcı belki güzel floatlı diye alır. CSMONEY'den gir bak kaç dolar ekliyor ona göre bir fiyat biç işte reis.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Sapphire, Ruby vs. değilse ve Doppler değilse ekstra eklemiyor diye biliyorum. Ama sen floatı iyi diye pahalıdan koyarsan alıcı belki güzel floatlı diye alır. CSMONEY'den gir bak kaç dolar ekliyor ona göre bir fiyat biç işte reis.
Aynen takas banı bitsin bakıcam.

EmirMF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir Furat
Ben de 40 dolarlık item satıp btc şeklinde çekmek istiyorum da sitenin aldığı %5 dışında btc'den dolayı kesinti ne kadar oluyor bir yerde fazla kesiliyor diye okumuştum da sende nasıl oldu?

LaketrooS

80+ Silver
Güncelleme: Konuyu açalı bayağı bir zaman geçmiş. Keşke bıçağı bu siteye satsaymışım :D Normalde bu siteye satsam 1K para geçiyormuş elime ama ben 750-800 liraya Bynogame'e satmıştım. Siteyi merak edenler için, site güvenilir arkadaşlar. Şimdiye kadar 320 dolarlık satış yaptım.
Alıntıyı görüntüle
Hocam cs go bin ücretsiz olanınında mı kasa fln açıp birşeyleri satıyoruz yoksa başka bir şey denmi eğer başka birşeyse paylaşır mısınız (Steam mağazasını)

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Hocam cs go bin ücretsiz olanınında mı kasa fln açıp birşeyleri satıyoruz yoksa başka bir şey denmi eğer başka birşeyse paylaşır mısınız (Steam mağazasını)
Ne demek istediğinizi anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de 40 dolarlık item satıp btc şeklinde çekmek istiyorum da sitenin aldığı %5 dışında btc'den dolayı kesinti ne kadar oluyor bir yerde fazla kesiliyor diye okumuştum da sende nasıl oldu?
Satarken %5, çekerken %5 kesiyor bildiğim kadarıyla. Ben direkt banka kartıma çekmiştim, kripto para olarak nasıl oluyor bilmiyorum ama aynıdır muhtemelen.

Top Bottom