Arama sonuçları: *

1. akıllı kuş

Valorant girdiğim gibi atıyor

oyuna giriyorum maça girdiğim anda direk kapanıyor bişeyde yazmıyor yardım edebilecek varmı? 1663860200 + olarak kendini ikidebir yeniden başlatıyor her çökmesinden sonra.
  2. akıllı kuş

Oyunlarda windows çizgisi gitmiyor

hocalarım bu alttaki windows çizgisi hiçbir oyunda gitmiyor nasıl düzeltebilirim
  3. akıllı kuş

CS'yi açamıyorum. nasıl çözerim

CSGO ya tıklıyorum açılıyor gibi oluyor ama ne cs nin ekranı geliyor nede başka bir şey hiçbir şey açılmıyor. dosyaları doğrulatıım, Oyunu silip yükledim ama aynı sorun hala devam ediyor. bunu nasıl çözebilirim?
  4. akıllı kuş

Valorantta Düşük FPS Sorunu

Valorantta durduk yere FPS'im 250-300'lerden 150-190 arasına indi bazen 90-100'lere kadar düşüyor bir türlü çözemedim. sizce neden kaynaklanıyor bu sorun?
  5. akıllı kuş

ETS-2 TruckersMP x32 PC'de girilebilirmi?

sorum başlıkta arkadaşım kuramıyor onlinesini PC x32 olduğundan dolayı sanırım. herhangi bir yol varmı kurup online girmesi için?
  6. akıllı kuş

GTA 5 Bu Sorun nedir?

dün rockstar gamesten giriliyordu steamden girilmiyordu (dün yükledim) şimdi ikisindende girilmiyor GTA aldık oynayamıyoruz niye böyle oldu bu? 1651682392 bu arada data verify hatasıda alıyorum dosyaları doğrula yaptım 2 defa ama düzelmedi
  7. akıllı kuş

Çözüldü✓ GTA 5 açılırken bu hatayı alıyorum

arkadaşım bana GTA 5 Hediye etti yükledim ama böyle bi hata alıyorum sebebi nedir? tamama bastıktan sonrada bu hata geliyor nasıl düzeltirim dosyaları doğrulamayı denedimde düzelmedi
  8. akıllı kuş

PC MP3'ümü görmüyor?

USB li MP3 üm var takıp müzik indireyim dedimde bilgisayarda gözükmüyor (takınca usb takma sesi geliyor) neden böyle
  9. akıllı kuş

Assetto Corsa Girilmiyor.

1-2 hafta öncesine kadar giriyordum şimdi niye böyle oldu anlamadım Content Menager'den giriyorum Join'e basıyorum araçları yüklüyor son araçlara geldiğinde donma takılmalar başlıyor sonra tam oyunun yükleneceği siyah ekranda donuyor Assetto corsa yanıt vermiyor diyor. yardım edebilirseniz...
  10. akıllı kuş

Assetto Corsaya giremiyorum?

Join butonu aktif olduğunda tıklıyorum 10dk bekliyorum herşeyin yüklenmesine loading bitiyor siyah bir ekran gelip takılıyor. kısacası girilmiyor. sebebi nedir acaba?
  11. akıllı kuş

Ayarlarda Microsoft hesabım neden böyle

normalde ismimin yazması lazım hırrım kel yazıyor birde gmail farklı microsoft hesabıma basınca kendi hesabıma atıyor googleden bu şeyi nasıl değiştirecem
  12. akıllı kuş

TruckersMP giremiyorum

bu nedir anlamadım
  13. akıllı kuş

FH4 aşırı takılma var.

eskiden yoktu enson 2 hafta önce falan girdim diğer oyunlarda yok FH4 te var oynayamıyorum takılmalardan o derece yani. neden oluyor? 1645802902 1645803002 Tekrar başladı takılma ustalar aşırı sinirim bozuldu oynanmıyor
  14. akıllı kuş

Robloxu Full grafiklerde kasmadan oynamak?

robloxda ayar var grafik için 1-2-3-4 10'a kadar gidiyor eski laptopumda 1 tıkda bile kasarak oynuyordum şimdi 5500XT-Ryzen 5 2600 bilgisayarım var 10 tıkta oynarım diye düşündüm 60 FPS sabit veriyor ama %1 FPS falan hep 10-30 arası donma takılma hissediyorum yani. merak ediyorum bu neyden...
  15. akıllı kuş

Bilgisayarım aylık ne kadar elektrik harcıyor?

150W desek aylık bu kaç w yapıyor nasıl hesaplanıyor bu
  16. akıllı kuş

PC'De intermet hızım aşırı düştü?

telefonların hepsinde 50+mbps veriyor PC de bu gün bu sabah açtım 0.8mbps veriyor hiçbir online oyuna giremiyorum adam akıllı neden oluyor olabilir?
  17. akıllı kuş

Minecrafta Giremiyorum

bu var birde ustalar bu niye açılmyor java güncelledim girmiyor
  18. akıllı kuş

Windows nasıl etkinleştirebilirim?

CMD kısmından bir işlem vardı sanırsam onun hakkında bir konu vardı atabilirseniz sevinirim benimkinin aktifliği gittide
  19. akıllı kuş

Uyku modunda internet kesintisi

sorun başlıkta uykuya alınca gidiyor internet nasıl düzelir
  20. akıllı kuş

Ağ bağlantısı hatası

Radeon Software indireceğim ama ikidebir başarısız-Ağ Hatası diyip durduruyor devam ettir diyince başa atıyor 500mb şeyi indiremiyorum sinir oldum internette gayet stabil 50mbps 1-2 haftadır var bu sorun bazı şeylerde olmuyor bazılarında oluyor nasıl düzeltirim. @M-Q^GÖKTÜRK
Top Bottom