Arama sonuçları: *

1. RefX

Fiber Altyapı Hakkında ki Sorum (Millenicom)

Millenicom yeni üye olmak için desteği aradım , altyapıyı da sorgulattım ve Fiber altyapı var Müşteri temsilcisine 100mbps paket aldığım zaman hız değerleri düşük olur mu diye sordum , "Hayır olmaz , altyapınız en iyisi / Fiber'in en üst modeli" gibi birşeyler dedi Altyapı da kalite falan mı...
  2. RefX

İnternet Sağlayıcısı Tercih İçin Yardım

Türk Telekom paketim 90tl ve 25 download 3 upload alıyorum. Evimizde fiber altyapı var. Millenicom 110tlye 100 download - 8 upload paketi var , aynı değerler Turknet'de 85tl Hangisi daha iyi olur 100-125 TL arasına daha yüksek paket sunan var mı ? @RevDeisDou @Exe_ Sağlayıcılar hakkında...
  3. RefX

Wifi Adaptör Değişimi

Merhaba elimde eski bir wifi adaptör var. Csgo da 100 ping altı çok zor düşüyor. Eskiden laptop varken ping değerlerim 40 civarlarında olurdu. Bende yeni wifi adaptör aldım : tplink wn 8200nd Ping değerlerinde değişim olur mu ?
  4. RefX

Wifi Adaptör Değişimi Ping Sorunu Çözer Mi ?

Merhaba elimde eski bir wifi adaptör var. Csgo da 100 ping altı çok zor düşüyor. Eskiden laptop varken ping değerlerim 40 civarlarında olurdu. Bende yeni wifi adaptör aldım : tplink wn 8200nd Ping değerlerinde değişim olur mu ?
  5. RefX

Wifi Adaptör Önerisi

Merhaba sorum: Wifi adaptör kablolu ağ olmayan PC ye takıldığında Wifi'ye bağlayabiliyor değil mi ? 150tl ye kadar öneri ..
Top Bottom