Arama sonuçları: *

1. AdomSegat

Size Göre Overatted olan bir şey?

Merak ediyorum size göre Overatted olan bir şey varmıdır nedir/nelerdir ? E:Noodle
  2. AdomSegat

Yangınla Alakalı Herkesin İzlemesi Gereken Video Bunları Unutma Türkiye

ban yermiyim bilmiyorum ama herkesin izlemesi lazım herhangi bir parti insan yada başka birşeye inat yada gönderme değil ...
  3. AdomSegat

Aklımdaki Filmler/Diziler/Animeler Nasıl ?

Not:Konuya Gelir Gelmez Bunu Önceden Atmıştın RePlEnDin Diyenler İçin Bu Konuda Beğendiklerimin Nasıl Olduğunu Soruyorum ! Merhabalar Arkadaşlar Uzun Zamandır İzlemek İstediğim Fim/Dizi/Animeler Var Sizce Bunlar Nasıldır İzleyenler Nasıl Olduğunu Söyleyebilirmi Yada Spoiler Kutusu İçinde...
  4. AdomSegat

Görüşürüz Vesemir...

Kendisi Modertörlüğü Ve Forumu Bırakıyormuş Kendisini Severim- Umarım Problemler Düzelir ve Geri gelir @Vesemir..
  5. AdomSegat

Deprem Oldu Geçmiş Olsun

Dün İstanbul Bursa Bugün İzmir Geçmiş Olsun niye bilmiyorum ama Antalyada Oturuyorum Ve Hisettim Aşırı Korktum Hisseden Varmı Geçmiş Olsun..
  6. AdomSegat

Enis KirazOğlu Sadece Bana Mı Sempatik Geliyor

Sadece Banamı Sempatik Geliyor Aynı Sektörde Olan Dost Kayaoğlunu Hiç Sevmiyorum Fikirleri Olsun Yorumlama Tarzı Olsun Bi Oyun Hep En Sevdiğiyle Kıyaslıyor Ve Soğuk Birisi Bence Ekonomi Hakkında Çok İyi Eleştri Güzel Oyun Eleştrisi Zamanı Geldi Düşük PC oyun videosu TR Youtube da En Fav Kanalım...
  7. AdomSegat

Ea Hacklendi ! 780 GB

Ortaya çıktığı kadarıyla EA sunucularından / sistemlerinden tam 780 GB boyutunda veri çalındı. Bu verilerin yasa dışı forum sitelerinde satıldığı aktarılıyor ve bu durum firma için kötü görünüyor. Peki neler gitti? Burada aktarılan durum Electronic Arts için pek iyi görünmüyor. Kaynaklara göre...
  8. AdomSegat

Sizde Yaşadınızmı Böyle Bir Olay

Bugün Sahile/Deniz Gibi Bir Yere Gittim Ve 3 4 Tane Arkadaş Daha Vardı Ve onun 10 20 TL'lik Eşyasını Orda Unuttum Gibi Yani Aslında Alması İçin Biryere Koydum Tutmuş Öde Al Ne zaman Alcan Kalitelisinimi Alıcan diye soruyor Gıcık Kaptım Sizinde Böyle Yalaka Utanması Olmayan Arkadaşınız Varmı...
  9. AdomSegat

Anime Önerilerinizi Bekliyorum !

Anime Önerilerinizi Bekliyorum Daha Önce Hiç İzlemedim Öyle Ömürlük,Çok Uzun Animeler Değilde 2 3 MAX 5 Sezon Yada Bölüm Bölüm Olan Animeler Önerebilirsiniz Bölüm Sezon Sınırı Yok Ancak Çok Fazla Olmassa İyi Olur @RevDeisDou @Siri @Emydn10 @Ryzhem
  10. AdomSegat

Hadi Herkes Şarkı Önersin

Oyunda Dinlemelik Chill - Rap , TRAP Olur - Yabancı Olursa iyi olur Dinlemelik Şarkı atsın herkes ! Benim : çok güzel Hem türkçe pop seven hem ing sevenler için Mükemmel xd (Şaka bi yana cidden editlenen en iyi şarkı bence )
  11. AdomSegat

Film/Anime-Dizi Önerisi !

Arkadaşlar Önerilerinizi Bekliyorum Farketmez Nerden olduğu ama Netflix de olanlar varsa ordan da önerebilirmisiniz Şu herkesin bahsettiği prison break fln onlar hoşuma gidiyor ama izlemedim kısa anime de olabilir Tür yok Sarıcak bişey ve güzel olsun yeter @mericcerbay @VirtudeN @bariskarali...
  12. AdomSegat

İyi Geceler Şu Fiyata Bakın...

https://www.hepsiburada.com/gigabyte-rx-580-gaming-oc-8gb-256bit-gddr5-pci-e-3-0-ekran-karti-gv-rx580-gaming-8gd-p-HBV00000577EJ?magaza=onlinealisverisyap hüğğ eski f/p kralı ne halde iyi geceler diyin diyen yok :confused: (cidden bu arada ne bu ya )
  13. AdomSegat

Crack bir şey indirirken İzin ver e bastım

yanlışlıkla izin vere bastım fps boost pack indirirken nasıl o izin ayarlarına girip kapatıcam
  14. AdomSegat

Sizce Şampiyon kim olur ? Bu sene

Evet arkadaşlar sizce kim BJK VS GS
  15. AdomSegat

Forum Mu çöktü ? Acaba

Forum sadece bendemi çöktü ??
  16. AdomSegat

Jahrein'nin Olayı Ne ?

Jahreinin Bugün yaşanan 1 2 olayı var biri kılıçdaroğluyla onu biliyorum ama 2.cisi #jahreninyanındayım diye # çıktı ırkçılık mı yaptı ne oldu bilmiyorum biri anlata bilirmi
  17. AdomSegat

Forumun En'leri Sizce ?

Sizce Forumun Enleri Bence Monstercesi @Avolay 2.elden Anlayanı @revanier yardımcısı @Garip Kont
  18. AdomSegat

BBL Cup Şuanki Maçı Kim Kazanır

Aimin Oğulları VS MetropAli İnşAllah Aimin Oğulları sizce kimde
  19. AdomSegat

Ne yenir burger önerisi

Selamlar arkadaşlar 1 saat 10 dakika var iftara yemek söylicem Hamburger sizce hangi menü çok iyi doyurur Kafidir Burgerking ve Mcdonals menü önerilerinizi bekliyorum bütçe 30 40 TL 30 daha iyi olur konu biraz garip biliyorum xd
  20. AdomSegat

Twitchde Saçma yayıncılar türemesi

Twitche neler oluyor arkadaşlar 1 - 2 Sene önce miss gibi platform du heralde çünki Şuan okadar dekolteli yayıncılar varki YT anasayfama şöyle video çıktı : bende rastlamıştım cidden öyle Orasını burasını açan insanlar twtichde türedi geçen sohbet yayınına girecektim bi baktım bi kız var...
Top Bottom