Neler Yeni

Aklımdaki Filmler/Diziler/Animeler Nasıl ?

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
Not:Konuya Gelir Gelmez Bunu Önceden Atmıştın RePlEnDin Diyenler İçin Bu Konuda Beğendiklerimin Nasıl Olduğunu Soruyorum !

Merhabalar Arkadaşlar Uzun Zamandır İzlemek İstediğim Fim/Dizi/Animeler Var Sizce Bunlar Nasıldır İzleyenler Nasıl Olduğunu Söyleyebilirmi Yada Spoiler Kutusu İçinde Yazabilir
Değerlendirme Yapabilirmi Ayrıca Anime/Dizi Veya Film Önerebilirsiniz

Aklımdakiler
- Rick And Morty

Uzun Zamandır Rick&Morty İzleyesim Var Çok Merak Ediyorum Portal Vesayire Var Arada Erotik Ve Komedi'li Konuşmalar Varmış Çok Severim O Tür Filmleri Ve Yanında'da Bir Arkadaş'ı Varmış Ana Karakterimizin, Ve Animasyonlu Anlatımda Var Çok Merak Ediyorum İzlersem İlk Önce Onu İzleyeceğim

- Laca case de papel
Netflix Hep Görüyorum Büyük'de Bir Fan Kitlesi Var Ve Film Güzel Sanırım Türü,Çekiciliği Vesayire Bunlar Nedir Anlatırmısınız İzlemek İstiyorum.

-Breaking Bad
Listedikilerin Çoğu Gibi Bunuda Çok Seveni Olduğu İçin Merak Ediyorum Türü,Çekiciliği Vesayire Gene Anlatabilirmisiniz

- Stranger Things
Bu Filmin Çok Fanı Var Ve Özellikle Baş Karakterinin Bu Film Güzel Midir Ben Sadece Başını İzledim Yaratık Vesayire Olduğu İçin Kapattım Vahşet,Cinsellik Varmı Yoksa Film İzleyemiyorum'Da

- Aquaman
Netflix'de Gezinirken Gördüm Ve Çok Sağlam'mış Puanlamalara Göre Türü'de Seviyorum

- Attack On Titan
Sadece Başını İzleyip Kapattığım Ve O Zamanlar Animeye Karşı Ön Yargımın Olduğu Zamanlar'dı Nasıldır Sizce Cinsellik/Vahşet İçeriyormu ?

- The Walking Dead
Çok Meşhur Bir Film Çok Paylaşım Gördüm Merak Ediyorum

Evet Bunlar Nasıldır ve Ayrıca Önerilerinizi Bekliyorum .
Önerilerinizi&Düşüncelerinizi Merak Ediyorum @Techno08 @Aware @Siri @SefaBaba @Azexxes @mertt58

Mesaj otomatik birleştirildi:

@EmirEsen_1 pardon

Son düzenleme:

Aware

80+ Silver
AoT de vahşet azcık var cinsellik yok denecek kadar az konusu güzel bak.
Lcdp cinsellik yüksek bir daha izler miyim tartışılır konu güzel.

Dave Mustaine

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Rick and Morty ve Breaking Bad güzel.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AoT de vahşet azcık var cinsellik yok denecek kadar az konusu güzel bak.
Lcdp cinsellik yüksek bir daha izler miyim tartışılır konu güzel.
Çok mu Yüksek Birde LCDP'DE Soygun Fln Var Vahşet Varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Breaking Bad Pozitif Değilde
Biraz Daha Karanlık Bir Filmmi

Aware

80+ Silver

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku

Sami Järvi

80+ Silver
rick and morty bitti ve 20 dakika dolu dolu geçiyor.bir küçük tüyo vercem rick and morty sana bir olayın neden olduğunu açıklamaz sonucunu açıklar ve sen tahmin yürütürsün.yani senin zekanı kullanarak minimum sürede sana maximum içerik gösterir

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
rick and morty bitti ve 20 dakika dolu dolu geçiyor.bir küçük tüyo vercem rick and morty sana bir olayın neden olduğunu açıklamaz sonucunu açıklar ve sen tahmin yürütürsün.yani senin zekanı kullanarak minimum sürede sana maximum içerik gösterir
Yarın Başlıyorum :)
Öneri Yaparmısın

Dave Mustaine

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Eyvallah Peki Öeri Yaparmısın Rica Etsem ?
Hocam Sitcom isterseniz The Office izleyebilirsiniz ama kara mizah içeriklidir.Şahsiyet izleyebilirsiniz kısa bir dizidir ama çok iyidir.

Top Bottom