• S
      Suvity, Çözüldü✓ Sıvı Soğutma Montaj başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Anladım hocam saolun. Teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun
    • S
      Suvity, PC Teknik Sorunlar kategorisinde Çözüldü✓ Sıvı Soğutma Montaj başlıklı bir konu açtı.
      Selam arkadaşlar. Yeni bir 420mm sıvı soğutma aldım ve montajını yaptım. Fakat soğutucu boruları bir tık gergin duruyor. İşlemci üstüne biraz zor oturdu...
      • IMG_20240328_181728.jpg
      • IMG_20240328_181646.jpg
    • S
      Suvity, 14700K ısınma sorunu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hata raporu ayrıntısına bakmadım. Ama alttaki hatayı verip kapatıyor direk oyunu. Yani yıllardır GTX 960 ekran kartı ve İ7 6700K işlemci kullanıyordum...
      • IMG-20240229-WA0025.jpg
    • S
      Hocam bu ayarı yaptım. Ama bu seferde şöyle sıkıntılar çıktı karşıma. Mesela Rust, CS2 falan giriyorum sıkıntı yok. Ama The Last Of Us oyununu açarken hata...
    • S
      Yok hocam videoyu deniyorum. Ama ingilizce sıfır bende :) o yüzden bişey anlayamadım. Bunu aynı şekilde Türkçe gösteren bir yer var mı acaba
    • S
      Eve geçince deneyim hocam. Ama bazı yabancı forumlarda The Last Of Us oyunu aynı şekilde işlemcileri 100 dereceye kadar çıkartıyor diye konular açılmış...
    • S
      Hocam soğutman problem olmayabilir. 1709885597 Şunu izle anlaycaksın. Anlamazsan özetler ve yardımcı olurum. 1709885821 Sıkıntı bazı Asus BIOS ayarları ile...
    • S
      Hocam farklı bir olay yaşıyorum. The Last Of Us oyununu açınca 100 derece olan sıcaklık. Diğer oyunlarda 70-80 derece arasında seyrediyor. Acaba oyunla...
    • S
    • S
      Tekrar test yaptım aynı skoru aldı. RPM değerleri ise hw monitör ile baktım. artık hiç bişey anlayamaz duruma geldim. :) en yüksek 1896 rpm değerine çıktı...
      • RPM.png
    • S
      Peki hocam bu normal midir? Cinebench r20 test sonucu. Yani bu işlemcide bu değerler normal mi anlamıyorum. Aynı işlemciler 12 bin puan alıyor
      • IMG-20240229-WA0027.jpg
    • S
      Arctic Mx 4 termal macun kullandım. Evet etiketi kaldırdım onda sıkıntı yok. 1 hafta olmadı macunu kendim yeniledim. Aynı sıcaklıklar devam ediyor.
    • S
      Sıkıntı yok hocam. Defalarca kontrol ettim. Hatta Ürünü farklı işlemcide bile denedim. Aklıma gelen tek şey acaba işlemci arızası olabilir mi diye...
    • S
      Suvity, PC Teknik Sorunlar kategorisinde 14700K ısınma sorunu başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar merhaba; bir türlü sıkıntıyı çözemedim. Ekran görüntülerinde'de belli oluyor. İşlemci sıcaklığı 40-45 saniye kadar 100 dereceye kadar ulaşıyor...
      • 1708102773375.jpg
      • 20240304152631_1.jpg
    • S
      Suvity, kullanmadığım halde borç çıkmış başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Evet bu o yalan söyleyen hesap :) kesin bu olayında da bir yalanı vardır.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,695
Üyeler
140,685
Son üye