Arama sonuçları: *

1. AdomSegat

Hangi mouse'u tercih etmeliyim

Arkadaşlar bir iki gündür mouse bakıyorum ve baya arada kaldım bir sürü seçenek var fakat ben size en mantıklı olanları soruyorum sizce hangisi en iyi veya sizin bir öneriniz varmı? - Glorious Model O 2 (1.500TL Sinerji.com) - Glorious Model O Pro Kablosuz (1.800TL Sinerji) -Glorious Forge...
  2. AdomSegat

Razer deathadder V3 vs V2 Pro

Sahibinden'de bir satıcıdan 0 kapalı kutu 1.500TL'ye anlaştım fakat v3'te kafamı kurcalıyor. Değer mi farka benim için 1.500TL bile fazla zorlamaya değer mi? Farkları neler kaliteli mi V2 Pro v3'e göre.
  3. AdomSegat

Steelseries prime mini vs Cooler Master MM711

Sizce hangisi veya alternatif olarak öneriniz varmi bu butceler de Steel series prime mini 599₺ Cooler Master MM711 499₺
  4. AdomSegat

Steelseries prime mini alınır mı

Steelseries prime mini almayı düşünüyorum sizce alınır mı? şuan amazonda prime ile 599₺ Ve 450IPS 50G Sensörü de bayağı güzel Fiyat/Performans açısından True Move Pro Pixart olarak PMW3389'a denk geliyo alınır mı? sizce? önermiyorsanız bu bütçede ne alınabilir? 1689352085 Upupup
  5. AdomSegat

Gaming Mouse önerisi

Arkadaşlar mouse önerisi istiyorum. Bütçem yaklaşık 750TL. Aklımda: ASUS ROG Keris. MSI GM31. MSI GM41. Razer DeathAdder V2 Mini. Bunlar,ama ve daha fazlası var kafamı en çok kurcalayanlar bunlar,bunlardan iyi olanları ve sizin önerdiğiniz mouselar nedir acaba Asus'un mouse switchleri...
  6. AdomSegat

Mouse Motion Blur Nasıl Aktif Edilir

Arkadaşlar YouTube'da Duex Kanalının Bir Videosunu İzledim Ve Mouse'u Onun Gibi MotionBlurlu ve Nasıl Çok Daha Akıcı Yaparım Sadece Duex Değil Başka Kanallarda'da Öyle Nasıl Yapacağım Bilenler Varmı ? @Mert Özkaya Sen Biliyormusun
  7. AdomSegat

F/P Gaming Mouse Önerisi !

Gaming Mouse Önerilerinizi Bekliyorum Dün Açmıştım Fakat Karasız Kaldım Bugün Akşam Yada Yarın Sipariş Vereceğim Bütçe Olarak HepsiBurada Üzerinden 280 TL Cidden Deyecek İse 290 TL Sensörü Sağlam Olan Mouse Önerilerinizi Bekliyorum Bu Fiyat Aralığında HP Omen Reactor Var Fakat Arkadaki Ağırlık...
  8. AdomSegat

Yardım F/P Büyük Mouse PAD önerir misiniz? ?

Fiyatı Belirttim max 5 TL Aşabilirim Büyük Ve Kumaşı Kaliteli Olursa Sevinirim Kumaşın Üstünde Saçma Şeyler Olursa Mouse'un Sensöründe Sıkıntı Olabilir Olmasın Diye Güzel Önerilerinizi Bekliyorum 1623843887 Önerisi Olan?
  9. AdomSegat

200-250 TL F/P Mouse Tavsiyesi

Güzel Mouse Önerilerinizi Bekliyorum Bütçe 200 MAX 230 Değicekse Eğer Cidden 250 Ama 230 Geçmesse Daha İyi Olur...
  10. AdomSegat

Mouse LAG problemi Help!

Arkdaşlar Mouse'da İnternette Gezerken az Ama gene oluyor oyunda ise Çok fazla lag lanıyor Lag dediğim ney yani usb de temazsızlık var galiba yada bir problem var habire çıkıp giriyor
Top Bottom