Neler Yeni

Hangi mouse'u tercih etmeliyim

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
Arkadaşlar bir iki gündür mouse bakıyorum ve baya arada kaldım bir sürü seçenek var fakat ben size en mantıklı olanları soruyorum sizce hangisi en iyi veya sizin bir öneriniz varmı?
- Glorious Model O 2 (1.500TL Sinerji.com)
- Glorious Model O Pro Kablosuz (1.800TL Sinerji)
-Glorious Forge Series One Pro Kablosuz (1870TL Sahibinden Sadece Test amaçlı kullanılmış)
Razer Deathadder V3 (1780TL incehesap)
Razer Deathadder V2 (1500TL Amazon)
Bunlar benim aklimdakiler sizce bunların arasından en iyisi ve f/P olan birde sizin ekstradan öneriniz varsa neler şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar bir iki gündür mouse bakıyorum ve baya arada kaldım bir sürü seçenek var fakat ben size en mantıklı olanları soruyorum sizce hangisi en iyi veya sizin bir öneriniz varmı?
- Glorious Model O 2 (1.500TL Sinerji.com)
- Glorious Model O Pro Kablosuz (1.800TL Sinerji)
-Glorious Forge Series One Pro Kablosuz (1870TL Sahibinden Sadece Test amaçlı kullanılmış)
Razer Deathadder V3 (1780TL incehesap)
Razer Deathadder V2 (1500TL Amazon)
Bunlar benim aklimdakiler sizce bunların arasından en iyisi ve f/P olan birde sizin ekstradan öneriniz varsa neler şimdiden teşekkürler
razer deathadder v2 best (bence)

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer kablosuz istemiyorsanız bunu alın. Net.
Geceleride oyun oynayan biriyim ve en azından let bile olamamsi biraz eksi gibi ama kişiye göre olduğu için bisey diyemeyeceğim.
Onun dışında Glorious Model O 2 nasıl olur peki benim için 1500TL Bile fazla zorlamaya değer mi diğerleri için?
kablosuz alınacaksa v2 pro kablolu alınacaksa v3

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
mecit burak kılıç
Geceleride oyun oynayan biriyim ve en azından let bile olamamsi biraz eksi gibi ama kişiye göre olduğu için bisey diyemeyeceğim.
Onun dışında Glorious Model O 2 nasıl olur peki benim için 1500TL Bile fazla zorlamaya değer mi diğerleri için?
v2 pro varken değmez

HanSoloQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emirhan Karakoç
Benim kendi önerim var, SteelSeries Rival 600. Kendim kullandım, kullanıyorum. Arkadaşlarada aldırttım. Memnun olmayan hiç kimse görmedim yakın çevremden. Sadece mouse masa boyunca gezdirdiğim için bir kere mousepade takıldı silikonu çıktı onuda geri oturttum.

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
mecit burak kılıç
88gr büyük bir eksi ben fps oynuyorum normal hikayeli yada başka bir oyun olsa alırdım fakat benim için önemli
hocam eliniz küçük ise v2 mini falanda alabilirsiniz 63 grammı ne
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam eliniz küçük ise v2 mini falanda alabilirsiniz 63 grammı ne
yani 3359 ile 3399 sensör arasındaki farkı anlamak için 10000 saat cs oyuncusu olmak gerek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,691
Üyeler
141,474
Son üye
fatoş çelik
Top Bottom