Arama sonuçları: *

1. Nasparus

Yanlış bir tuş ile klasörümü sildim.

Bir uygulama yüklüyordum eskisini kaldırmak için uygulama ismini tuşlarken windows aramasını açamamıştım o tuşlar ile bilgisayarı istemeden yeniden başlattım. Bilgisayar açıldığında uygulama setup'ında birçok dosyanın bulunduğu klasörümün kaybolduğunu fark ettim ve geri alamıyorum
  2. Nasparus

GTA 5 Düşük Fps Sorunu

Önceden 60lara kadar çıkabilen fps 15 20 lere düştü. Diğer oyunlarda fps düşüşü görmedim sadece Gta 5te oldu
  3. Nasparus

CS GO ve CS Source Wattman Hatası

CSGO'da bazı haritalarda (Inferno, Anubis, Office'de sorun yaşadım) oynarken bir anda ekran gidiyor sonra geliyor ve hata çıkıyor. Kapatınca oyun hala açık oluyor girince hala masaüstünde gösteriyor. Aynı zamanda Cs Source'da da aynı problemle karşılaşıyorum. Yaşayan ve bu problemi çözen var mı?
  4. Nasparus

Gta 5 çok düşük FPS sorunu

Bi konuda bir arkadaşımız gta da yüksek ayarlarda 60 - 70 fps aldığını söylemiş fakat sistemi benimkinden kötü ama ben 40 fps i zor görüyorum en düşüğede alsam en yükseğede alsam 40 fps den yukarı çıkmıyor lütfen yardım edin. Arkadaşın sistemi: Ekran kartı: ASUS RX550 AREZ Phoenix. İşlemcim...
  5. Nasparus

Klavye Space tuşuna basınca bilgisayar uyku moduna geçiyor Yardımmmm!!!!

Uzun süredir aynı sorunu yaşıyorum 2 bilgisayarımda da oluyor. Normalde sıkıntı yok arada oluyor ama uzun süre gitmiyor. 2 bilgisayarımda da aynı sorun oluyor farklı bir klavye ile denediğimde bir sıkıntı olmuyor. Haftalardır araştırıyorum hiç bir çözüm bulamadım lütfen yardım edin. 1615965923...
  6. Nasparus

Arkadaşımın Aldığı FPS Düştü

Arkadaşımın LOL'de aldığı fps 80-90'lardan 10-20 lere düşmüş. Sorduğumda ekran kartının az kullanıldığını söyledi. Sistemi hakkında bildiklerim bunlar: İşlemci: i5 560 Ekran Kartı: Radeon R7 200 Ram: 8gb
  7. Nasparus

RX 560 Wattman hatası YARDIIMMM

Cs:go ve valorant oynarken oluyor. Sürücüler güncel. Ekran kartım: RX560 4 GB Lütfen yardım edin.
  8. Nasparus

Bilgisayarı en iyi kapatma yöntemi nedir? Nasıl kapatmalıyım?

Ben bilgisayarı kapattıktan sonra Psu'nun şalterini indirip öyle fişi çekiyorum en sağlıklı yöntem bu mudur? Değilse nasıl kapatmalıyım?
  9. Nasparus

Gpu % 0 Cpu %80 lerde neden böyle.

Fortnite oynarken Msi Afterburner açtım ve değerler bu şekilde bana çok garip geldi sizce bu değerler çok saçma değilmi. Gta 5 de de 30 40 fps gösteriyor ama akıcı oynuyorum 50 60 gibi gözüküyor (Düşük, Orta, Yüksek hepsinde aynı değerler) Sizce Afterburner değerleri yanlış gösteriyor olabilirmi?
  10. Nasparus

RX560 ile X6 1055T darboğaz yaparmı

İşlemcim: Amd Phenom II x6 1055t Ekran Kartım: Rx560 4GB İşlemcim 10 yıllık biraz para biriktirip bir kart aldım, almadan önce bayağı araştırma yaptım. Oyunlarda darboğaz yaptığını düşünüyorum. Fortnite da orta ayarlarda oynayınca 50 60 fps arası, düşük ayarlarda oynayınca yine 50 60 fps arası...
Top Bottom