Arama sonuçları: *

1. -Akın Taşkan-

Burası bisiklet yolu mu değil mi?

Arkadaşlar bu ne demek? İstanbul Belediyesi burayı bisiklet yolu sayıyor sitelerinde, pek anlayamadım. Zaten karayollarının sağ şeridi bisikletlilerin hakkı değil mi? Yolun başına 1 tane sticker yapıştırınca burası bisiklet yolu mu oluyor? Burasının normal yoldan farkı ne? Merak eden için, her...
  2. -Akın Taşkan-

2000 TL 2. el bisiklet lazım

Arkadaşlar konu güncellendi, bütçe 2000 TL oldu ve yol bisikleti bakıyorum. ---------------------------------------------------------------...
  3. -Akın Taşkan-

Bisikletime göbekten vites takabilir miyim? Göbekten vites nereden bulabilirim?

Şu video aslında istediğim şey, ama bunu her bisiklete yapabilir miyiz? Malzemeleri nereden temin edebilirim?
  4. -Akın Taşkan-

Bisiklete ışık takımı yapabilir miyim?

9w pil kullanacağım. Önce 6w bir küçük ampul, arkada 2 tane sarı led sinyal olacak nasıl olur.
  5. -Akın Taşkan-

Bisiklet jantım yamuk ve bazı telleri kırık (3 tane)

Ne yapmalıyım? Arka tekerin 3 tane teli kırık yük taşıyorum ön teker ile değiştirebilir miyim? 1633815647 Vitessiz bisiklet ama çark var arka tekere bağlı onu söküp ön tekere takabilir miyim? Ve jant yamukluğu ne gibi bir sorun oluşturur nasıl tamir edilir?
  6. -Akın Taşkan-

Bu bisikletin modeli ne? (Bianchi)

Fotoğraf için 1dk rica edeceğim telefondan atıyorum. 1628695258 İyi midir güzel midir?
  7. -Akın Taşkan-

Bisiklet Lambasını Nasıl Çalıştıracağım?

Arkadaşlar bisikletimin lâmbaları dinamo ile çalışıyor ama kabloyu dinamonun neresine sokacağımı bilemedim, ayrıca dinamo çalışıyor mu da emin değilim. Çalışıyorsa da dinamo çok eski olduğu için bayağı sürtünüyor ve doğru dürüst çalışmıyor. Ben bu sistemi bir pile bağlayarak kullanabilir miyim...
Top Bottom