Arama sonuçları: *

1. 1

Monitörde solukluk var yardım

İki gün önce ikinci el msi rtx 2060 ventus 6 GB modelini satın aldım. Ama ekranın bazı bölgelerinde çizgi şeklinde solukluklar var. Monitörün hdmı desteklemedigi için dönüştürücü ile kullanıyorum. Bu sorunu nas çözebiliriz ekran kartı bozuk olabilir mi.
  2. 1

Valorant özel çözünürlük hatası

Pcyi 1600 900 kullanıyorum. Valorantta çözünürlük değiştirmek istediğimde özel yazıyor. Bu yüzden valorantida 1600 900 oynuyorum o yüzden çok FPS düşüyor.youtube fln baktım ama bulamadım. Yardımcı olabilirmisiniz?
  3. 1

Anakart çok ısınıyor ve PC kapanıyor

970a g46 anakartlı bir sistem satın aldım başıma gelmeyen şey kalmadı FX 6300 işlemci 8gb 1600mhz ram GTX 660 ekran kartı Corsair 600w PSU 1700tl ye aldım daha sorunlar aldığım gün başladı anakartta bios sorunu varmış bende sistemi tamirciye götürdüm ve 200tl para verdim yaptırdım iki gün sonra...
  4. 1

Anakartım çok ısınıyor ve PC kapanıyor

970a g46 anakartlı bir sistem satın aldım başıma gelmeyen şey kalmadı FX 6300 işlemci 8gb 1600mhz ram GTX 660 ekran kartı Corsair 600w PSU 1700tl ye aldım daha sorunlar aldığım gün başladı anakartta bios sorunu varmış bende sistemi tamirciye götürdüm ve 200tl para verdim yaptırdım iki gün...
  5. 1

Bilgisayarım Açılmamaya Başladı Yardım

10 gün önce ikinci el PC aldım. Aldıım gün PC açılmadı aldığım kışı gelip harddiski ve bios pilini değiştirip yaptı snro sorun olmadı.ondan bı hafta sonra PC açtım yine bir sabah PC yine açılmadı.bende bios pilini sokup taktım ve açıldı.sonra bios pilinin bitmiş olduğunu düşündüm.yeni bios pili...
Top Bottom