Neler Yeni

Bilgisayarım Açılmamaya Başladı Yardım

10URg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur Güner
10 gün önce ikinci el PC aldım. Aldıım gün PC açılmadı aldığım kışı gelip harddiski ve bios pilini değiştirip yaptı snro sorun olmadı.ondan bı hafta sonra PC açtım yine bir sabah PC yine açılmadı.bende bios pilini sokup taktım ve açıldı.sonra bios pilinin bitmiş olduğunu düşündüm.yeni bios pili alıp değiştirdim .sonra yine her açtığımda PC açılmamya başladı.içinden bios pili Rami vs fln söküp taktiğimda açılıyordu.bu sorun nedir bilen varmı? PC özellikleri. FX 6300 MSI 970a g46 Corsair 8gb 1600 MHz ram GTX 660 2 GB 192b e.k. 630gb harddisk sizce sen nedir

123kral14

80+ Silver
Bir süre sonra temas etmiyor olabilir. Yuva pillere göre genişlemiş olabilir. İade edin bence size sizin bilginiz olmadan bozuk mal satmış ve çözüm yolunu da biliyormuş. Bile bile bozuk satmış.

10URg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur Güner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir süre sonra temas etmiyor olabilir. Yuva pillere göre genişlemiş olabilir. İade edin bence size sizin bilginiz olmadan bozuk mal satmış ve çözüm yolunu da biliyormuş. Bile bile bozuk satmış.
Satan kişide geldiğinde sonunu youtbedan bakıp yaptı oda bilmiyordu hardiski vs sıfır taktı

BurakHalil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Burak Halil
Satan kişide geldiğinde sonunu youtbedan bakıp yaptı oda bilmiyordu hardiski vs sıfır taktı
o adamı ara gelsin baksın yine yapamazsa iade et kusurlu mal satmışsın haftada bi bozuluyor de

Top Bottom