Arama sonuçları: *

1. E

Windows 7 iso nerden bulurum

windows 7 iso nerden bulurum technopatdan indirdim şuan kullanıyorum ama sitelere girmiyo hata veriyo muhtemelen çakma en son windows 7 indirdiğimde bu formdan bulmuştum sorunsuzdu ama şimdi o forum u bulamıyorum bana windows 7 iso atar mısınız
  2. E

Celeron B820 sistem Windows 11 çalıştırır mı?

arkadaşlar bu külüstür windows 11 kaldırır mı :D
  3. E

Arkadaşlar driverları nasıl orjinal yüklerim

arkadaşlar driverları nasıl güncelleyebilirim anakart modeline bakmayı denedim kullanımıyor diyo driver booster da kullanmak istemiyorum yanlış kuruyo diye nasıl orjinallerini kurarım
  4. E

Arkadaşlar win 10 kuramıyorum

arkadaşlar microsoftun kendi sitesinden indirdim aracı önceden hiç sıkıntı yokdu ama şimdi kuruyorum olmuyo win 8.1 den geçicem başarısız oldu diyor, tekrar win 8.1 yükleyip tekrar 10 kurmayı denesem olurmu yardımıc olursanız sevinirim
  5. E

Modding Arkadaşlar windows 7 hataları alıyorum lütfen yardım edin

Arkadaşlar windows 7 ultimate yükledim ama hata alıyorum bağlantınız gizli değil internetten edge indircem olmuyo hata alıyorum internetten araştırdım youtubeda vi videoya ya rastladım elle güncellemeyi gösteriyodu yani bu videodan rastladım elle güncelleme yükliyor yaptım ama son ikisinde şu...
  6. E

Arkadaşlar bilgisayarım windows 10 kaldırır mı

arkadaşlar bilgisayarım 4gb rami var windwos 10 yüklemek istiyorum ama 32 bit mi 64 bitmi kurayım bilmiyorum ve donmasın istiyorum yani hızlı olsun kursam çok yavaş olur mu cevap verirseniz sevinirim
  7. E

Arkadaşlar windows 8.1 kaç gb ram kullanıyor

Arkadaşlar windows 8.1 e geçmek istiyorum ama windows 7 gibi az mı ram kullanıyo lütfen cevap verir misiniz ?
  8. E

Arkadaşlar bilgisayarım hangi office programını kaldırır ?

Arkadaşlar bilgisayarım windows10 intel celeron 1.70 ghz b970 4gb rami var eski bilgisayar olduğu için office 2007 yüklü yükseltmek istiyorum hangi office programını kaldırır bilgisayarım
Top Bottom