Neler Yeni

Modding Arkadaşlar windows 7 hataları alıyorum lütfen yardım edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Eraycskn
Arkadaşlar windows 7 ultimate yükledim ama hata alıyorum bağlantınız gizli değil internetten edge indircem olmuyo hata alıyorum internetten araştırdım youtubeda vi videoya ya rastladım elle güncellemeyi gösteriyodu yani
bu videodan rastladım elle güncelleme yükliyor yaptım ama son ikisinde şu hatayı aldım bunu nasıl düzeltirim onları güncellesem olucak pc babam da format attırdı gene windows 7 di ama onda böyle bi hata yok nasıl çözerim yardım eder misiniz eğer biliyosunuz dc den yazın arkadaşlar Eray#4952

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    23.4 KB · Hit: 35

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
Arkadaşlar windows 7 ultimate yükledim ama hata alıyorum bağlantınız gizli değil internetten edge indircem olmuyo hata alıyorum internetten araştırdım youtubeda vi videoya ya rastladım elle güncellemeyi gösteriyodu yani
bu videodan rastladım elle güncelleme yükliyor yaptım ama son ikisinde şu hatayı aldım bunu nasıl düzeltirim onları güncellesem olucak pc babam da format attırdı gene windows 7 di ama onda böyle bi hata yok nasıl çözerim yardım eder misiniz eğer biliyosunuz dc den yazın arkadaşlar Eray#4952
Bendede bu hata vardı 3-4 sene önce tek çareyi formatta buldum

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Eraycskn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bendede bu hata vardı 3-4 sene önce tek çareyi formatta buldum
kanka windows 7 yi 2 sefer yükledim gene olmadı benim anlamadığım babamda format attırdı onda sıkıntı yok bende v
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka windows 7 yi 2 sefer yükledim gene olmadı benim anlamadığım babamda format attırdı onda sıkıntı yok bende v
ama ben microsoftun sitesinden indirmedim ondan da olabilir mi ürün anahtarı baktım yok intte sende varsa bana atar mısın microsofttan tekrar indiriyim

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama ben microsoftun sitesinden indirmedim ondan da olabilir mi ürün anahtarı baktım yok intte sende varsa bana atar mısın microsofttan tekrar indiriyim
Çok tuhaf

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Eraycskn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka acaba ben başka sitelerden indirim ondan olabilirmi microosftun sitesinden indirmedim sende bildiğin bi crackli ürün anahtarı varmı kanka varsa atarsan çok sevinirim microsoftun sitesinden indiriyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,904
Üyeler
142,190
Son üye
ihatejewssomuch
Top Bottom